Práca pre významnú banku - klientsky pracovník v call centre

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
J. Kozáčeka 11, 960 01 Zvolen, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
cca 700 (zakladný plat plus mesačné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilný a dlhodobý príjem?
Rád komunikuješ so zaujímavými ľuďmi?
Hľadáš spravodlivo odmeňovanú prácu?
Vyhovujú ti dobré vzťahy na pracovisku?
Pokiaľ áno, tak hľadáme práve teba :)

Hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu do nášho rozširujúceho sa tímu zákazníckej starostlivosti pre Slovenskú Sporiteľňu. Telefonujeme len existujúcim klientom banky.

Forma spolupráce je flexibilná - brigáda, dohoda, čiastočný alebo úplný trvalý pracovný pomer.

Práca je vhodná pre matky na materskej dovolenke alebo po materskej dovolenke s možnosťou skráteného úväzku.

Náplň práce:
  • telefonické kontaktovanie existujúcich zákazníkov
  • predaj služieb, dohadovanie obchodných stretnutí a prieskum trhu existujúcim zákazníkom
  • zapisovanie informácií do jednoduchého interného informačného systému

Pozícia je vhodná či už pre absolventa bez praxe alebo človeka s praxou v call centre z banky, poisťovne, mobilného operátora a podobne.

Čo získate prácou u nás:
  • firma hradí získanie Certifikátu vydaného Národnou bankou Slovenska v sektoroch poskytovanie úverov a poistenie a zaistenie (školenie aj certifikát hradí 100% naša spoločnosť)
  • zaškolenie do základov telefonickej komunikácie – vedenie rozhovoru, zisťovanie potrieb, argumentácia, zvládanie námietok
  • prax s možnosťou pracovať pre najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace na Slovensku
  • vhodnú prax pre pokračovanie kariéry v bankovom, poistnom alebo telekomunikačnom sektore, pracovníkov zo skúsenosťami z call centra sú na trhu práce žiadaní

Prácou u nás získate množstvo praxe, ktoré ocenia aj Vaši budúci zamestnávatelia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť práce s PC
  • komunikatívnosť
  • príjemné vystupovanie
  • zameranie na cieľ
  • výhodou, ale nie podmienkou, je skúsenosť s telefonovaním

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Prachárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3198654  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 700 (zakladný plat plus mesačné odmeny)