Špecialista zákazníckej podpory pre mBank

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Stummerova 6, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť v súčasnosti rozširuje pracovný tím o skúsených predajcov a telefonických špecialistov. Pokiaľ Vám vyhovuje byť odmeňovaný podľa vašich výsledkov, u nás ste na správnom mieste.

Čo Vás čaká:

Budete telefonicky kontaktovať klientov nášho partnera s cieľom získania spätnej väzby, s ponukou produktov a služieb a tiež im pomáhať pri zefektívňovaní ich financií.

Momentálne hľadáme kolegov, ktorí majú záujem pracovať na 8 hodinový úväzok.

V rámci pracovnej doby každého nováčika všetko bez stresu naučíme. Zaškolenie je individuálne a každému nováčikovi ušité priamo na mieru.
Práca v našom call centre nie je fyzicky náročná a pri troške vôle a chuti učiť sa nové veci, máte veľkú šancu patriť medzi top kolegov.

Čo vám vieme ponúknuť?
  • dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti,
  • istotu fixnej mzdy a neobmedzené provízie z uzavretých objednávok,
  • stravné lístky,
  • fyzicky nenáročnú prácu,
  • platenú dovolenku v deň vašich narodenín (deň voľna navyše),
  • odmenu za odporučenie nových kolegov, ktorá môže byť až 500 Eur, ak nový kolega odpracuje aspoň rok,
  • neformálny dress code - u nás sa obliekame pohodlne,
  • pravidelné firemné akcie.

Neustále pracujeme na tom, aby sme pre našich zamestnancov vytvárali príjemnú atmosféru priamo na pracovisku, kam sa budú každý deň tešiť.

Informácie o výberovom konaní

Zaujala vás naša ponuka?

Zašlite nám životopis, vhodných uchádzačov budeme obratom kontaktovať.

Tešíme sa na vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je bezúhonnosť, slovný prejav bez rečových vád a základná znalosť práce na počítači, bez ktorej sa u nás nezaobídete. Avšak programy, v ktorých pracujeme, sú veľmi užívateľsky jednoduché a práca s nimi nie je vôbec zložitá.
Výhodou ale nie podmienkou je Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky v sektore úvery a poistenia.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis
ID: 2734924  Dátum zverejnenia: 23.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac