Telefonický operátor

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
hodinová mzda 3€ + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a komunikatívneho človeka s chuťou vzdelávať sa. Pokiaľ je fyzicky nenáročná práca práve to čo hľadáš, u nás si na správnom mieste.
Privyrobenie si popri škole, materskej alebo dôchodku je u nás možné formou telefonického kontaktovania potenciálnych zákazníkov, prieskumu ich potrieb a následného zapisovania informácií (objednávok) do nášho interného informačného systému.

Popri základnom plate ti ponúkame variabilnú zložku mzdy, ktorá sa odvíja len od tvojej šikovnosti a chuti pracovať.
Okrem toho je u nás samozrejmosťou komplexné zaškolenie a vzdelávanie, ktoré ti otvára možnosť kariérne rásť.
Vďaka flexibilnému pracovnému času si vieš zladiť všetky svoje povinnosti - pracuješ vtedy, kedy môžeš - nám stačí vedieť tvoju dochádzku len na týždeň dopredu.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošli svoj profesijný životopis. Telefonicky budeme pozývať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou pre našu spoluprácu je tvoja komunikatívnosť, slovný prejav bez logopedických chýb, príjemné vystupovanie a základné znalosti práce s PC.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis
ID: 2181450  Dátum zverejnenia: 4.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hodinová mzda 3€ + variabilná zložka