PHP Developer - v mladom kreatívnom tíme (+ super benefity)

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Ulica svornosti 42, 821 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· rozvoj jedného z popredných e-commerce systémov na Slovensku,
· analyzovanie požiadaviek klientov a návrh funkčnosti,
· programovanie modulov a nových funkcií do existujúceho e-shop systému,
· programovanie funkcií do interných systémov,
· testovanie implementovaných riešení,
· vývoj riešení aj na najnovších technológiách.

Páči sa Ti pracovná náplň? Pošli nám životopis na [email protected]

· príjemná a uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve,
· free parking s množstvom parkovacích miest hneď pri budove,
· možnosť sebarealizácie a osobného rastu,
· šéfovci, ktorým záleží na klíme vo firme a svojich kolegoch,
· možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch,
· flexibilná pracovná doba a zohľadnenie nadčasov,
· každý deň sa dozvieš niečo nové,
· spoločné obedy vo firme,
· ľudský a ústretový prístup, skvelá partia mladých ľudí a neformálne vzťahy,
· dlhoročná skúsenosť v oblasti webov a e-shopov,
· práca na zaujímavých projektoch.

Ďalšie výhody a benefity u nás:
· veľa spoločných akcií a teambuildingov (koncerty, lan party, posedenia, CreativeCinema, motokáry, laser game, escape room, ...),
· herná miestnosť s hráčskym PC delom (+ nová pretekárska sedačka, volant, 1080p projektor),
· neobmedzený vstup do fitness centra a crossfit gymu, vrátane profi trénerov,
· zdarma vlastný samostatný Spotify Premium účet (pre súkr. využitie doma),
· každý deň máš k dispozícii veľa čerstvého ovocia,
· firemné raňajky pripravené s láskou,
· finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či nájdení kvalitného človeka do nášho tímu,
· zaujímavé benefity pre tých, ktorí sú vo firme viac rokov.

Zaujala ťa táto ponuka? Pošli nám životopis na [email protected]

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis a prípadne aj odkazy na projekty, na ktorých si pracoval.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame my:
· pokročilú znalosť PHP,
· znalosť HTML / CSS / jQuery / SQL,
· schopnosť rýchlo sa učiť,
· analytické myslenie,
· samostatnosť a zodpovednosť,
· serióznosť, otvorenosť a úprimnosť,
· pozitívny prístup k práci a životu,
· schopnosť pracovať v tíme.

Privítame:
· znalosť princípov OOP a MVC.

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3189507  Dátum zverejnenia: 16.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou