Asistentka obchodného zástupcu

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Ulica svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou pracovnou náplňou bude:
· aktívne vyhľadávanie, oslovenie a získavanie nových zákazníkov - majiteľov e-shopov,
· dohadovanie stretnutí obchodným zástupcom,
· poskytovanie aktuálnych informácií o ponuke služieb existujúcim zákazníkom,
· organizovanie konferenicií a eventov,
· organizovanie teambuildingov,
· vyhľadávanie marketingových príležitostí a eventov na prezentáciu spoločnosti,
· administratívne práce (vybehnúť občas na poštu, poliať kvety, objednať obedy, ...)

Páči sa Ti pracovná náplň? Pošli nám životopis na [email protected]

· príjemná a uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve,
· free parking s množstvom parkovacích miest hneď pri budove,
· možnosť sebarealizácie a osobného rastu,
· šéfovci, ktorým záleží na klíme vo firme a svojich kolegoch,
· možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch,
· flexibilná pracovná doba a zohľadnenie nadčasov,
· každý deň sa dozvieš niečo nové,
· spoločné obedy vo firme,
· ľudský a ústretový prístup, skvelá partia ľudí a neformálne vzťahy,
· dlhoročná skúsenosť v oblasti webov a e-shopov,
· práca na zaujímavých projektoch a možnosť osobnostného rastu.

Ďalšie výhody a benefity u nás:
· veľa spoločných akcií a teambuildingov (koncerty, lan party, posedenia, CreativeCinema, ...),
· neobmedzený vstup do fitness centra a crossfit gymu, vrátane profi trénerov,
· každý deň máš k dispozícii čerstvé ovocie,
· firemné raňajky pripravené s láskou,
· finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či nájdení kvalitného človeka do nášho tímu,
· zaujímavé benefity pre tých, ktorí sú vo firme viac rokov.

Zaujala ťa táto ponuka? Pošli nám životopis na [email protected]

Máš záujem o pracovnú pozíciu? Pošli nám svoj životopis na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame:
· komunikačné schopnosti na vysokej úrovni,
· aktívne pracovné nasadenie,
· technické myslenie a záujem pracovať s IT technológiami - budeš klientom odpovedať na prípadné otázky,
· priateľskosť a nekonfliktnú povahu,
· serióznosť, otvorenosť a úprimnosť,
· samostatnosť a zodpovednosť,
· schopnosť rýchlo sa učiť,
· pozitívny prístup k práci a životu,
· skúsenosti s používaním web/e-shop aplikácií výhodou.

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3104234  Dátum zverejnenia: 16.6.2017