UX dizajnér

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V CREATIVE sites vytvárame originálne web stránky a kvalitné e-shopy na mieru na vlastnom redakčnom systéme. Pridaj sa k nášmu tímu a pracuj na zaujímavých projektoch v prostredí moderných technológií. Pozri, ako sme sa popasovali s rokom 2020 na www.bit.do/rok2020vcs a získaj prehľad o tom, čoho všetkého môžeš byť súčasťou a na čom môžeš v CS stavať :-)

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- príprava grafických návrhov e-shopov a web stránok s ohľadom na UX,
- príprava rôznych grafických prvkov / bannerov pre e-shopy,
- komunikácia s klientom počas tvorby grafického návrhu,
- práca na optimalizácii UX v rôznych projektoch v e-commerce oblasti,
- definovať štandardy UX a zabezpečiť ich implementáciu do UI návrhov,
- zákaznícky výskum (zbieranie a vyhodnocovanie dôležitých dát) a UX testing,
- pripravovať riešenia zadaní, grafické návrhy či wireframes,
- dbať na to, aby riešenia pre našich klientov boli maximálne user-friendly (intuitívne, pohodlné, jednoduché a zároveň stále atraktívne) a finálne riešenie splnilo potreby a očakávania zákazníka,
- navrhovať riešenia zamerané na neustále zvyšovanie spokojnosti našich klientov a ich užívateľov.

PORTFÓLIO JE pre nás vzhľadom k pozícii NOSNÉ - pochváľ sa! :-)

- uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve
- ľudský a ústretový prístup, kultúra otvorených dverí
- vzájomná podpora, ochota zdieľať sa a zdolávať ciele (nielen firemné)
- šéfovci, ktorým úprimne záleží na svojich kolegoch
- sloboda v sebarealizácii a osobný rast podporené prácou na zaujímavých projektoch
- limity sú vlastné možnosti

- ping-pong ako super spôsob odreagovania sa k dispozícii aj pre teba
- upustiť paru môžeš vďaka gymnastickým kruhom, boxovaciemu vrecu, hrazde či fit lopte priamo v office
- vďaka multisport karte môžeš ísť do posilky, na jogu, bowling či dať si wellness
- v období sucha a tepla ťa v mrazničke čaká veľká dávka zmrzliny
- vitamíny a energiu dopĺňame čerstvým ovocím
- firemné raňajky pripravené s láskou
- spoločenské akcie a teambuildingy (koncerty, spoločenské hry, LAN party, motokáry, laser game, escape room, volejbal…)
- vítaný je v office aj tvoj štvornohý miláčik, ktorému sa ujde veľká dávka pozornosti

- flexibilný pracovný čas
- zohľadňovanie nadčasov
- sick days
- free parking
- finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či motivujúci odporúčací bonus
- ďalšie zaujímavé benefity v závislosti od odpracovaných rokov v spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem :)

Pošli nám svoj životopis a ukážky svojich prác alebo odkazy na projekty, na ktorých si pracoval. Tešíme sa na teba :)
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe XD - Pokročilý

Pošli nám ukážky svojich prác, ak:
- máš min. 1-2 ročné skúsenosti s UX dizajnom webov a/alebo e-shopov,
- dobre poznáš proces Design thinking,
- nechýba ti zmysel pre detail,
- máš kreatívne myslenie a estetické cítenie,
- si tímový hráč, ale vieš pracovať aj samostatne,
- dokážeš si určiť priority a efektívne zatriediť čas,
- si spoľahlivý a máš rád, keď je zadanie hotové aspoň na 120 %.

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4045910  Dátum zverejnenia: 12.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac