Grafický dizajnér / Web dizajnér

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Ulica Svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Od 1 200 EUR/mesiacFinálna výška odmeny je závislá od schopností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O typografii sa ti aj sníva a comic sans je tvoja nočná mora? Si náš človek! V CREATIVE sites vytvárame e-shopy a hľadáme medzi seba parťáka/parťáčku, ktorý/á bude obliekať nové e-shopy pre našich klientov do moderných a okulahodiacich šiat. To, čo k nám najlepšie zapadne, je zmysel pre humor, dôslednosť a človečina.

Predmetom tvojej pozornosti bude:
- tvorba grafických návrhov e-shopov s ohľadom na UI/UX,
- príprava rôznych grafických prvkov, bannerov aj postov na sociálne siete,
- dbať na to, aby naše riešenia boli maximálne user-friendly (intuitívne, pohodlné, jednoduché a atraktívne),
- plniť potreby a očakávania klienta, ochota odporučiť a navrhnúť mu ďalšie možnosti,
- komunikácia s klientom počas tvorby grafického návrhu,
- sledovať najnovšie trendy v oblasti UI aj UX.

PS: Nezabudni nám poslať aj svoje P O R T F Ó L I O :-)
To naše nájdeš tu: https://www.behance.net/creativesites

Naši kolegovia sú pre nás na prvom mieste a záleží nám na tom, aby sa v CREATIVE sites cítili čo najlepšie.
Môžeš od nás očakávať:
✌ priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom,
✌ dôveru v tvoje schopnosti a kompetencie, ako aj slobodu v sebarealizácii a osobnom raste,
✌ možnosť využiť mentoring od skúsených kolegov a čas kouča,
✌ neformálne pracovné prostredie podporujúce aktivitu a pohyb - ping-pong stôl, gymnastické kruhy, boxovacie vrece, hrazda či fit lopty priamo v office,
✌ čerstvé ovocie, zmrzlinu aj firemné raňajky,
✌ teambuildingy - aktuálne hrávame online hry, inak sa chodíme športovo alebo intelektuálne vyžiť (opekačka, laser game, bowling, escape room, spoločenské hry, atď.)
✌ priestor v office aj pre tvojho štvornohého miláčika, ktorému sa ako bonus ujde veľká dávka pozornosti,
✌ pracovné nástroje - notebook, myš, klávesnicu aj doplnkové monitory,
✌ flexibilný pracovný čas,
✌ zohľadňovanie nadčasov,
✌ sick days,
✌ free parking,
✌ a mnoho ďalšieho.

Ak chceš byť súčasťou tímu, ktorý tvorí úspešné e-shopy na mieru, pošli nám svoj životopis, portfólio a my sa ti ozveme. Tešíme sa na teba :)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe XD - Pokročilý

Pošli nám ukážky svojich prác, ak:
- máš skúsenosti s grafickým dizajnom web stránok či e-shopov,
- nechýba ti zmysel pre detail,
- máš kreatívne myslenie a estetické cítenie,
- si tímový hráč, no vieš pracovať aj samostatne,
- si spoľahlivý a dokážeš splniť zadanie na 120 %.

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4026978  Dátum zverejnenia: 4.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac