Social Media Manager

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Ulica Svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiaczáleží na tvojich skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prehľad v sociálnych sieťach a Google nástrojoch? Vieš, ako budovať love brand a nemáš problém vytvoriť aj vtipné meme? Ak vieš k tomu aj čítať v štatistikách, možno si náš človek. Hľadáme posilu do marketingového tímu v podobe kreatívneho a efektívneho správcu sociálnych sietí, ktorý rád uchopí aj influencer marketing či e-mail marketing. V základnej výbave by si mal mať tiež otvorenú myseľ, drive, pohotovosť, humor a ochotu na sebe makať a taktiež sa pri tom zabaviť. :)

Koho hľadáme?
- Kreatívca s prehľadom v sociálnych sieťach a Google nástrojoch.
- Osobnosť, ktorej druhé ja je tvorivosť, humor a empatia.
- Veselého kolegu, ktorého srdiečko horí pre online marketing.
- Machra na orientáciu v číslach a štatistikách, nakoľko úspešnosť príspevkov si budeš sám aj vyhodnocovať.
- Energického človeka s vysokým nasadením a efektivitou, keďže ide o prácu v agentúrnom prostredí.
- Tímového hráča, ktorý si je vedomý, že tímovosť nie je iba o tom, že sedíme spolu v jednom office, ale že máme aj spoločnú zodpovednosť.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- vžiť sa do značky klienta a nastaviť najvhodnejšiu komunikáciu značky s cieľovou skupinou na sociálnych sieťach,
- tvorba publikačného plánu na týždne-mesiace vopred,
- tvorba textov k príspevkom, takže očakávame bezchybnú gramatiku a štylistiku,
- plánovanie príspevkov na základe získaných dát,
- spolupráca pri tvorbe stratégie pre komplexné digitálne kampane našich klientov,
- monitoring a dôsledný reporting príspevkov z pohľadu dôležitých metrík s využitím Google Analytics, Facebook Insights a DataStudio,
- analýza výsledkov a príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu,
- zapojíš sa aj do influencer maketingu, email marketingu a tvorby newsletterov pre našich klientov (publikačný plán, vytvorenie newslettera, rozposlanie a vyhodnotenie),
- spolupráca s kolegami z ostatných oblastí online marketingu,
- sledovanie aktuálnych trendov v online marketingu,
- účasť na brainstormingoch v rámci tvorby kampaní, návrh riešení.

✌ priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom
✌ dôvera v schopnosti a kompetencie našich kolegov, ako aj sloboda v sebarealizácii a osobnom raste
✌ neformálne pracovné prostredie podporujúce aktivitu a pohyb - ping-pong stôl, gymnastické kruhy, boxovacie vrece, hrazda či fit lopty priamo v office
✌ čerstvé ovocie, zmrzlina aj firemné raňajky
✌ teambuildingy - aktuálne hrávame online hry, inak chodíme na motokáry, laser game, escape room, športovať, a pod.
✌ vítaný je v office aj tvoj štvornohý miláčik, ktorému sa ujde veľká dávka pozornosti
✌ flexibilný pracovný čas
✌ zohľadňovanie nadčasov
✌ sick days
✌ free parking
✌ a mnoho ďalšieho.

Ak chceš byť súčasťou tímu, ktorý tvorí úspešné e-shopy na mieru a našim klientom pomáha starať sa o ich online marketing, pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na teba :)

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Po prvom kontakte nasledujú jedno až dve kolá pohovoru a si náš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Správa sociálnych sietí - Expert
Facebook Business Manager - Pokročilý
Google Analytics - Expert

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame:
- iniciatívu a prílev nových nápadov,
- estetické cítenie,
- schopnosť samostatne naplánovať, vytvoriť a nasadiť príspevky na sociálne siete ,
- grafiku zabezpečí grafický tím na základe tvojho zadania, ale je nevyhnutné vedieť používať photoshop aspoň na základnej úrovni (ak ti to myslí, naučíš sa to rýchlo aj za prvý týždeň),
- bezchybnú gramatiku a štylistiku, keďže texty k príspevkom budeš tvoriť ty,
- schopnosť vnímať každého klienta individuálne, hoci ich bude veľa,
- schopnosť zrozumiteľne si s klientom odkomunikovať stratégiu komunikácie značky na sociálnych sieťach,
- pravidelná analýza a reporting zverejnených príspevkov,
- dôslednosť a zmysel pre detail,
- prehľad v oblasti online marketingu, aktuálne trendy,
- znalosť ostatných oblastí online marketingu je vítaná, ale nie je podmienkou.

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4022675  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac