Creative-ny PPC manager

CREATIVE sites, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiacodmeny a bonusy za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš, že v práci tráviš aspoň 1/3 svojho života? Nechoď do práce s povzdychom a neodpočítavaj minúty do odchodu.

Nenúkame ťažké tisíce, ani administratívnu budovu plnú ľudí, či office oblekáčov. Ak ťa viac láka rodinná atmosféra, kolegovia na pohľadanie, neustály rozvoj a profesionalita zároveň, čítaj ďalej.

Prečo chodia CREATIVE ľudia do práce s radosťou?

Kreatívna sloboda.
Zábava na pracovisku povolená.
Každý PPC nápad si vypočujeme a zrealizujeme – nielen ten pracovný :)

Koho hľadáme?
- Kreatívnu otvorenú hlavu s prehľadom v sociálnych sieťach a Google nástrojoch
- Systematického vyhodnocovača, ktorý rád dosahuje ciele
- Veselého kolegu, ktorého srdiečko horí pre online marketing
- Šikovného klikača, ktorý sa chce neustále posúvať

Čo budeš riešiť:
- nastavenie a následná správa Google Ads a Facebook Ads kampaní
- realizácia auditov klientských kampaní, ktoré nie sú z našej dielne
- spolupráca pri tvorbe stratégie pre komplexné digitálne kampane našich klientov
- monitoring a reporting PPC kampaní z pohľadu dôležitých metrík s využitím Google Analytics a DataStudio
- analýza výsledkov kampaní a príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu
- spolupráca s kolegami z ostatných oblastí online marketingu
- sledovanie aktuálnych trendov v online marketingu
- účasť na brainstormingoch v rámci tvorby kampaní, návrh riešení
- v priebehu času sa zapojíš aj do e-mail marketingu, PPC kampaní na porovnávačoch, SEO činností a iných oblastí online marketingu

- príjemná a uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve
- pestrý agentúrny život na našom oddelení online marketingu
- šéfovci, ktorým záleží na svojich kolegoch
- flexibilná pracovná doba a zohľadnenie nadčasov
- plat podľa skúseností
- účasť na rôznych prednáškach a seminároch
- možnosť zapojiť sa a realizovať sa v ostatných oblastiach online marketingu
- sloboda v sebarealizácii a osobný rast
- práca na zaujímavých projektoch
- ľudský a ústretový prístup, skvelá partia mladých ľudí a neformálne vzťahy
- free parking s množstvom parkovacích miest hneď pri budove

Ďalšie výhody a benefity u nás:
- spoločné akcie a teambuildingy (koncerty, LAN party, posedenia, CreativeCinema, motokáry, laser game, escape room...)
- vďaka multisport karte môžeš ísť po práci do posilky, na jogu, bowling či dať si dobrý wellnessík
- ping-pong miestnosť - denne sa tu pri stolnom tenise počas práce odreagujeme
- každý deň máš k dispozícii veľa čerstvého ovocia
- v období sucha a tepla ťa vždy v mrazničke čaká veľká dávka zmrzliny
- firemné raňajky pripravené s láskou
- finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či nájdení kvalitného človeka do nášho tímu
- zaujímavé benefity pre tých, ktorí sú vo firme viac rokov

Zaujala ťa táto ponuka? Pošli nám životopis na [email protected]

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme ti, že si sa dočítal/a až sem :)

Pošli nám svoj životopis na [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požadovaným kritériám, ďakujeme za pochopenie :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo od teba čakáme:
- schopnosť samostatne naplánovať, nastaviť, spustiť a optimalizovať kampane, aby sa dosiahli nastavené ciele
- schopnosť stanoviť zmysluplné KPI pre každú kampaň
- pravidelná analýza a reporting spustených kampaní
- dôslednosť a zmysel pre detail
- preukázateľná prax na pozícii PPC špecialistu - aj za krátky čas sa dá získať množstvo skúseností, záleží na intenzite práce a vzdelávania sa, preto tvoju prax nelimitujeme časom (2, 5, 10 rokov) ale rozhodujúce sú tvoje skúsenosti a schopnosti (referencie na projektoch, na ktorých si pracoval)
- prehľad v oblasti online marketingu, aktuálne trendy
- celkový záujem o online marketing výhodou
- anglický jazyk aspoň na úrovni B2 výhodou
- znalosť ostatných oblastí online marketingu je vítaná, ale nie je podmienkou (SEO, správa sociálnych sietí, porovnávače)

CREATIVE sites už viac ako 15 rokov tvorí kvalitné weby a e-shopy. Vyvinuli sme vlastný redakčný systém a eshop aplikáciu, ktoré sú veľmi intuitívne a obsahujú množstvo zaujímavých nadštandardných funkcií. Systém zároveň neustále vylepšujeme, aby spĺňal najnovšie trendy.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam, know-how z viacerých oblastí od SEO, cez UX, online marketing a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 500 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac.
Všetko od dizajnu na mieru cez perfektnú funkcionalitu až po SEO pripravuje náš tím plný skúsených a šikovných profesionálov. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Sportrysy.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

Prečo patriť medzi nás?
Sme stredne veľká firma s rodinnou atmosférou a príjemným, mladým kolektívom, ktorý sa postupne rozrastá (je nás cca 40). Pre našich kolegov sa snažíme vytvoriť čo najlepšie pracovné prostredie a urobiť všetko pre to, aby radi chodili do práce a boli spokojní.
Záleží nám aj na vzťahoch vo firme, ktoré pravidelne utužujeme spoločnými teambuildingami, LAN party či firemnými raňajkami.

Chceš patriť do nášho tímu? Pošli nám svoj životopis na [email protected] a dokáž nám, že si ten pravý do nášho CREATIVE sites tímu.

Už sa na teba tešíme :)

Adresa spoločnosti

CreativeSites, s.r.o.
Ulica svornosti 42
821 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Zajícová
Tel.: +421948901351
E-mail: poslať životopis
ID: 3965684  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac