Obchodný zástupca pre CREATIVE sites

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Ulica Svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 400 EUR/mesiac+ provízie z dohodnutých obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do CREATIVE sites hľadáme obchodného zástupcu v pravom slova zmysle. Sme jednou z popredných e-commerce spoločností na Slovensku s vlastným redakčným systémom.

Ak je orientácia na biznis a výsledky ako hnací motor pre tvoj potenciál, je to presne to, čo v našom tíme vrelo privítame a patrične odmeníme. Samostatnosť, húževnatosť, analytické myslenie a silné komunikačné zručnosti v súvislosti s priateľským vystupovaním by mali byť tvojimi silnými zbraňami.

Vďaka 16-ročnej histórii s viac ako 1600 vytvorenými e-shopymi ťa všetko o e-commerce naučíme pod jednou strechou.
V centre tvojej pozornosti však bude:
- udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov,
- aktívny predaj a akvizície (oslovovanie nových klientov),
- prezentačné stretnutia a obchodné rokovania u potenciálnych klientov,
- vedenie obchodnej agendy aj uzatváranie zmlúv,
- monitorovanie trhu a príležitostí,
- reporting vedeniu spoločnosti.

✌ priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom
✌ dôvera v schopnosti a kompetencie našich kolegov, ako aj sloboda v sebarealizácii a osobnom raste
✌ neformálne pracovné prostredie podporujúce aktivitu a pohyb - ping-pong stôl, gymnastické kruhy, boxovacie vrece, hrazda či fit lopty priamo v office
✌ čerstvé ovocie, zmrzlina aj firemné raňajky
✌ teambuildingy - aktuálne hrávame online hry, inak chodíme na motokáry, laser game, escape room, športovať, a pod.
✌ vítaný je v office aj tvoj štvornohý miláčik, ktorému sa ujde veľká dávka pozornosti
✌ flexibilný pracovný čas
✌ zohľadňovanie nadčasov
✌ sick days
✌ free parking
✌ a mnoho ďalšieho.

Ak chceš byť súčasťou tímu, ktorý tvorí úspešné e-shopy na mieru, pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na teba :)

Všetkým vám ďakujeme za záujem.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

My od teba očakávame:
- vynikajúce komunikačné zručnosti,
- analytické myslenie,
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- flexibilitu,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- pozitívny prístup k práci a životu :)

Za výhodu považujeme znalosti, príp. predchádzajúce skúsenosti v oblasti IT alebo e-commerce.

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3931415  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac