CREATIVEny SEO špecialista pre e-commerce

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Ulica Svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 € brutto, záleží na tvojich skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je Tvojím snom práca, kde sa posúvaš neustále ďalej a kde zároveň vládne neformálna atmosféra?

U nás medzi 30 inteligentnými a šikovnými ľuďmi, ktorí budujú menšie i väčšie e-commerce projekty od piky až po poslednú čerešničku na torte, to nájdeš.

Koho hľadáme?
- Skúseného nastavovača SEO, ktorý vidí prepojenia aj tam, kde ich vidieť nie je
- Sherlocka Holmesa a.k.a. systematického analytika so schopnosťou dedukcie
- Toho, čo hľadí dopredu a SEO a SEM trendy ovláda skôr, ako prídu na Slovensko
- Prepájača, pre ktoré sú spätné linky, SEO metriky, analýzy a stratégie zábavou
- Usmiateho a komunikačne podkutého človeka, ktorý rád hľadá riešenia

Čo budeš mať na starosti:
- starostlivosť o portfólio SEO klientov z pohľadu exekúcie
- realizácia SEO auditov
- budovanie spätných odkazov pre klientské e-shopy a weby
- príprava SEO analýz a návrh SEO stratégie pre jednotlivé projekty
- monitoring a reporting SEO metrík, vrátane zaznamenávania trendov a vplyvu určených kľúčových slov
- spolupráca s kolegami zodpovednými za vývoj web stránok a copywritermi
- vyhľadávanie kľúčových slov vhodných pre konkrétnu web stránku pre potreby SEO ale aj pre PPC kampane
- sledovanie aktuálnych SEO a SEM trendov
- stanoviť zmysluplné KPI pre každý projekt

Čo od teba čakáme:
- prax na pozícii SEO špecialistu aspoň 2 roky, ak je to kratšia doba, preukáž nám svoje schopnosti (referencie na projektoch, na ktorých si pracoval)
- prehľad v oblasti SEO, aktuálne trendy
- celkový záujem o online marketing výhodou (Google Ads a sociálne siete)
- schopnosť samostatne vytvoriť analýzu klientských webov a následne navrhnúť SEO stratégiu na dlhšie obdobie
- znalosť práce s Google Search Console

- príjemná a uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve
- sloboda v sebarealizácii a osobný rast
- flexibilná pracovná doba a zohľadnenie nadčasov
- práca na zaujímavých projektoch
- účasť na rôznych prednáškach a seminároch
- šéfovci, ktorým záleží na svojich kolegoch
- ľudský a ústretový prístup, skvelá partia mladých ľudí a neformálne vzťahy
- free parking s množstvom parkovacích miest hneď pri budove

Ďalšie výhody a benefity u nás:
- spoločné akcie a teambuildingy (koncerty, lan party, posedenia, CreativeCinema, motokáry, laser game, escape room, ...)
- herná miestnosť s Playstation a hráčskym PC delom (+ nová pretekárska sedačka, volant, 1080p projektor)
- ping-pong miestnosť - denne sa tu pri stolnom tenise počas práce odreagujeme
- zdarma vlastný samostatný Spotify Premium účet (pre súkr. využitie doma)
- každý deň máš k dispozícii veľa čerstvého ovocia
- firemné raňajky pripravené s láskou
- finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či nájdení kvalitného človeka do nášho tímu
- zaujímavé benefity pre tých, ktorí sú vo firme viac rokov

Zaujala ťa táto ponuka? Pošli nám životopis na [email protected]

Informácie o výberovom konaní

Máš záujem o pracovnú pozíciu?

Pošli nám svoj životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Čo od teba očakávame:
- kritické myslenie
- zdravá rovnováha medzi kreatívnym a analytickým myslením
- komunikačné schopnosti
- gramatika na výbornej úrovni
- vedieť si vyhľadať chýbajúce informácie a náležite ich využiť
- skúsenosti s používaním web/e-shop aplikácií výhodou
- serióznosť, otvorenosť a úprimnosť
- samostatnosť a zodpovednosť
- schopnosť rýchlo sa učiť
- pozitívny prístup k práci a životu

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3625585  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 € brutto, záleží na tvojich skúsenostiach