Jr. PHP Developer

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Ulica Svornosti 42, Podunajské Biskupice, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacFinálna výška odmeny závisí od schopností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa zdokonaliť v programovaní v PHP?

Tvoriť s nami e-shopy na mieru?

Vyvíjať trendy funkcií pre B2B a B2C klientov?

Pridaj sa do tímu CREATIVE sites.

Je v poriadku, ak si sa ešte nestretol/a s tvorbou e-shopov alebo webdizajnom, radi ťa to naučíme. Dôležité je, aby si mal/a chuť na sebe pracovať a učiť sa nové veci :-)

Tvoja práca bude rozmanitá, pretože budeš:

- riešiť úlohy, ktoré prichádzajú zo strany klientov a spracovávajú sa priebežne,

- pracovať na rozvoji nášho admin systému, na ktorom fungujú všetky naše e-shopy,

- podieľať sa na vývoji nových funkcií (v našom App Store ich máme už viac ako 700),

- pomáhať pri rozvoji mobilnej aplikácie vytvorenej v Expo (React Native), ktorá je určená pre majiteľov internetových obchodov na pohodlnejší prístup k administrácii objednávok realizovaných v e-shope.

S čím môžeš rátať?

- Máme vlastnú platformu, na ktorej bežia 100vky spokojných klientov, aplikáciu a viac ako 700 funkcií v app store.

- Celé naše riešenie beží na PHP 8.2,

- Používame MySQL (MariaDB),

- Pri vývoji sme zvyknutí na PHPStorm, VS Code, Composer, Redis, GIT a ElasticSearch,

- Pre šablónovanie využívame Twig.

- Prevádzkujeme vlastný serverový park v Tier 3 dátovom centre Swan so servermi vyhradenými iba pre našich klientov.

- Aktuálne pracujeme aj na modernej mobilnej aplikácii vytvorenej v Expo (React Native), ktorá je určená pre majiteľov internetových obchodov na pohodlnejší prístup k administrácii objednávok realizovaných v e-shope.

- Príjemná a uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve.
- Free parking s množstvom parkovacích miest hneď pri budove.
- Priestor na sebarealizáciu a osobný rast.
- Možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch.
- Flexibilná pracovná doba a zohľadnenie nadčasov.
- Práca na zaujímavých projektoch.

Ďalšie výhody a benefity u nás:
- Spoločné akcie a teambuildingy.
- Multisport karta.
- Čerstvé ovocie.
- Raz mesačne firemné raňajky.
- Finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či nájdení kvalitného človeka do nášho tímu.
- Zaujímavé benefity pre tých, ktorí sú vo firme viac rokov.

Ak chceš byť súčasťou tímu, ktorý tvorí úspešné e-shopy na mieru, pošli nám svoj životopis a my sa ti ozveme. Tešíme sa na teba :)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od teba:

- pokročilú znalosť PHP,

- znalosť HTML / CSS / jQuery / SQL,

- vítaná je aj znalosť princípov OOP a MVC,

- schopnosť rýchlo sa učiť,

- analytické myslenie,

- samostatnosť a zodpovednosť,

- schopnosť pracovať v tíme.

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4053021  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac