IT Tester v CREATIVE sites

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Ulica Svornosti, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacFinálna výška odmeny závisí od schopností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame ti jedinečnú vstupenku do sveta IT a e-commerce. Podieľaj sa na testovaní a úspešnej implementácií funkcií s cieľom zvýšiť kvalitu a produktivitu internetových obchodov.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- testovanie funkcií e-shopov podľa aktuálnych potrieb,
- reportovanie a pripomienkovanie funkcií programovaných pre klientov na mieru,
- sledovanie, kontrola a reportovanie kvality,
- vyhodnocovanie výsledkov testovania,
- pripravovanie dokumentácie a špecifikácií jednotlivých funkcií.

Ak si sa ešte nestretol/nestretla s testovaním funkcií, no vieš ako vyzerá web zvnútra, radi ťa to naučíme. Dôležité je, aby si mal/a chuť na sebe pracovať a učiť sa nové veci :-)

Naši kolegovia sú pre nás na prvom mieste a záleží nám na tom, aby sa v CREATIVE sites cítili čo najlepšie.
Môžeš od nás očakávať:
✌ priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom,
✌ dôveru v tvoje schopnosti a kompetencie, ako aj slobodu v sebarealizácii a osobnom raste,
✌ možnosť využiť mentoring od skúsených kolegov a čas kouča,
✌ neformálne pracovné prostredie podporujúce aktivitu a pohyb - ping-pong stôl, gymnastické kruhy, boxovacie vrece, hrazda či fit lopty priamo v office,
✌ čerstvé ovocie, zmrzlinu aj firemné raňajky,
✌ teambuildingy - aktuálne hrávame online hry, inak sa chodíme športovo alebo intelektuálne vyžiť (opekačka, laser game, bowling, escape room, spoločenské hry, atď.)
✌ priestor v office aj pre tvojho štvornohého miláčika, ktorému sa ako bonus ujde veľká dávka pozornosti,
✌ pracovné nástroje - notebook, myš, klávesnicu aj doplnkové monitory,
✌ flexibilný pracovný čas,
✌ zohľadňovanie nadčasov,
✌ sick days,
✌ free parking,
✌ a mnoho ďalšieho.

Ak chceš byť súčasťou tímu, ktorý tvorí úspešné e-shopy na mieru, pošli nám svoj životopis a my sa ti ozveme. Tešíme sa na teba :)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
CSS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- už si sa stretol/a s kódmi webov,
- technické a analytické myslenie,
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- dôslednosť a detailnosť,
- znalosť JS, PHP, príp. iného programovacieho jazyka je výhodou,
- rovnako aj skúsenosť v práci s MySQL je výhodou.

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3755969  Dátum zverejnenia: 30.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac