Account Executive

CREATIVE PRO a.s.

Matúšova 56, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda je od 1200 €/ brutto + projektové bonusy. Ponúkaný plat sa líši v závislosti od skúseností a zručností kandidáta. Je závislý od výkonu, kvality práce a formy spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Account Executive bude tvojou hlavnou úlohou vyhľadávanie, budovanie a udržiavanie vzťahov s dodávateľmi, lokáciami a klientami.

Koordinácia s internými tímami na zabezpečenie úspešného priebehu eventových projektov bude taktiež kľúčová.

Ak máš navyše skúsenosti s realizáciou projektov, pravidelne a rád komunikuješ s klientmi/dodávateľmi, analyzuješ ich potreby a máš silnú motiváciu pomáhať pri hľadaní optimálnych riešení, tak si náš človek!

·       práca na atraktívnych projektoch pre významných klientov

·       práca v dynamickom tíme

·       občasná práca z domu

·       odmeny z projektov

·       firemný telefón a notebook

·       karta Multisport

·       pravidelná účasť na firemných akciách - teambuildingy, vianočný večierok, firemné raňajky a interné školenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

·       zodpovednosť

·       komunikatívnosť

·       schopnosť pracovať v tíme

·       samostatnosť, flexibilita

·       dobrý time management

·       schopnosť rýchlo sa orientovať

·       proaktívny prístup

... PASSION FOR MOMENTS ...

Sme event & live communication agency, ktorej hlavným poslaním je prinášať ľuďom pozitívne emocionálne zážitky prostredníctvom organizovania live, virtuálnych a hybridných spoločenských akcií a konferencií. Za 15+ rokov eventových skúseností, sme vytvorili miliardu momentov, vyše 113 880 hodín zážitkov, 974 323 pozitívnych emócií pre viac než 300 značiek. Aj vďaka týmto skúsenostiam sme posunuli náš event management a experience marketing (tzv. zážitkový marketing) na úplne iný level. Sme CREATIVE PRO Group a naším umením je vidieť neviditeľné.

- Pôsobíme nielen na slovenskom, ale aj českom, maďarskom a poľskom trhu.
- Od roku 2015 je CREATIVE PRO a.s. spolumajiteľom najväčšej live-marketingovej európskej agentúry, 27Names.
- Certifikovaná eventová agentúra v ČR a SR s certifikátom manažérstva kvality ISO 9001:2008 (ISO Event Sustainable Management) a ISO 20121 (Sustainable events)..
- Agentúra je dlhodobo umiestňovaná v rebríčku TOP 10 event marketingových a sales promotion agentúr v ČR a SR / hodnotiace rebríček týždenníka Trend, mesačníka Stratégie a Event & Promotion.
- Spoluzakladateľ Slovenskej asociácie event-marketingových agentúr "BTLka".
- Získavame medzinárodné a lokálne ocenenia Best Event Award World (beaworld), Zlatý klinec, Eventex Award.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4788192  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac