Back Office Assistant (Košice)

CREATIVE PRO a.s.

Miesto práce
Vihorlatská 51, 040 01 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rada veci na poriadku a dokážeš sa prispôsobiť zmenám?
Nestratíš sa v žiadnej tabuľke, ani v administratívnej agende?
Nebojíš sa absolvovať testy z anglického jazyka a nepoložíš telefón keď ti bude volať zahraničný partner?
Ak si odpovedala na všetky otázky pozitívne, práve teba potrebujeme do nášho tímu v Košiciach.

Priprav sa na dynamické a tímové pracovné prostredie v medzinárodnej eventovej agentúre.

Náplň:
- každodenná komunikácia s oddeleniami/pobočkami agentúry
- komunikácia s klientmi
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej agendy
- samostatná správa a udržiavanie interných databáz
- tvorba reportov
- kontrola a vystavovanie faktúr
- práca s účtovníckym software (evidencia faktúr a platieb)
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- zabezpečenie hladkého chodu oddelenia/nákup kancelárskych potrieb
- vedenie pokladne, práca s hotovosťou
- archivácia dokumentov

Ponúkame zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti:
- príjemnú rodinnú atmosféru v motivovanom tíme
- firemné teambuildingy, rôzne športové využitia
- kvalitná kávička na spríjemnenie dňa a ďalšie...
- medzinárodne aktívna agentúra

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o spoluprácu s CREATIVE PRO.

Dôkladne si preštudujeme Vaše CV a posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Ospravedlňujeme sa, ale pokiaľ Vás do 30 dní nebudeme kontaktovať, vybrali sme iného kandidáta.

V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, Vaša žiadosť bude v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kandidát by mal byť osobnosť, ktorá dokáže:
- hľadať riešenia a nie problémy
- násť si vlastný systém a mať chuť zjednodušovať procesy
- má pozitívne myslenie a vie sa usmievať
- vie pracovať pod tlakom a nebojí sa výziev
- vie dodržiavať termíny a ustráži si dodávanie podkladov od kolegov
- angličtina na komunikatívnej úrovni výhodou, nie však podmienkou

Ak si si na väčšinu bodov odpovedal áno, tak sa neboj ozvať a radi Ťa pozveme na stretnutie ku nám :)

... PASSION FOR MOMENTS ...

Sme event & live communication agency, ktorej hlavným poslaním je prinášať ľuďom pozitívne emocionálne zážitky prostredníctvom organizovania live, virtuálnych a hybridných spoločenských akcií a konferencií. Za 15+ rokov eventových skúseností, sme vytvorili miliardu momentov, vyše 113 880 hodín zážitkov, 974 323 pozitívnych emócií pre viac než 300 značiek. Aj vďaka týmto skúsenostiam sme posunuli náš event management a experience marketing (tzv. zážitkový marketing) na úplne iný level. Sme CREATIVE PRO Group a naším umením je vidieť neviditeľné.

- Pôsobíme nielen na slovenskom, ale aj českom, maďarskom a poľskom trhu.
- Od roku 2015 je CREATIVE PRO a.s. spolumajiteľom najväčšej live-marketingovej európskej agentúry, 27Names.
- Certifikovaná eventová agentúra v ČR a SR s certifikátom manažérstva kvality ISO 9001:2008 (ISO Event Sustainable Management) a ISO 20121 (Sustainable events)..
- Agentúra je dlhodobo umiestňovaná v rebríčku TOP 10 event marketingových a sales promotion agentúr v ČR a SR / hodnotiace rebríček týždenníka Trend, mesačníka Stratégie a Event & Promotion.
- Spoluzakladateľ Slovenskej asociácie event-marketingových agentúr "BTLka".
- Získavame medzinárodné a lokálne ocenenia Best Event Award World (beaworld), Zlatý klinec, Eventex Award.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3338868  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou