Hľadá sa markeťák /social media asistent

Vyvyd Creatives

Drieňová, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
5,5 EUR/hod.5€ v čistom. Po čase možnosť zarábať percentuálne za každý projekt, na ktorom pracujete.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš brigádu popri vysokej škole v oblasti marketingu a baví ťa Instagram/ TikTok? Pridaj sa medzi nás!

Sme mladí, ambiciózni podnikatelia, ktorí rozbehli viacero spoločností a hľadajú človeka, ktorého bavia sociálne siete a digitálny marketing.

Hľadáme pravú ruku, ktorá porastie spolu s nami a pomôže nám budovať daľšie firmy, eshopy a agentúru.
Ak chceš byť súčasťou výnimočného tímu kreatívnych ľudí a byť pri zrode veľkých projektov, neváhaj sa nám ozvať!

Čo bude tvojou úlohou?

Asistent pre Zakladateľa Agentúry/ Eshopu :
- Pomoc pri tvorbe mediálnych kampaní, stratégií a konzultácií s klientom
- Asistencia pri riadení agentúry a eshopov
- Asistencia a plánovanie obsahu na sociálne siete- Instagram/ TikTok / Facebook
- Asistencia pri vytváraní reklám cez Facebook/Google Ads (stačia základy)

Okrem odmeny získaš aj skvelé skúsenosti a kontakty, ktoré v živote nikdy nestratíš. :)

Náš web:
www.eles-studio.com

Možnosť byť pri zrode eshopov, ktoré expandujú po celej Európe.

Vidieť do denno-denných procesov mladých podnikateľov a v budúcnosti možnosť riadiť celý tím kreatívnych ľudí a agentúru.

Skvelý tím mladých a perspektívnych ľudí.

Možnosť byť občas aj na home-office.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Sociálne média - Základy
Instagram - Základy
TikTok - Základy
Canva - Základy

Empatia, kreativita, proaktivita, 100% zodpovednosť

Online predaj a marketingové poradenstvo sú hlavným zameraním našej organizácie. Našou ambíciou je rozšíriť podnikanie do celej Európy s využitím jedinečnej marketingovej stratégie, vďaka ktorej sme rozbehli množstvo e-shopov ako aj ten náš.
Marketingové poradenstvo zahŕňa vývoj reklamnej stratégie a konzultácie so zameraním na platené reklamy a výnimočnú videotvorbu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4435766  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.