Marketingový špecialista e-shopu

Lokalita
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2019
Základná zložka mzdy (brutto)
od 1500 EUR v závislosti od predchádzajúcich skúseností kandidáta

V CreativeDock ide zodpovednosť ruka v ruke so slobodou. Nikto ti nebude prikazovať, ako máš k problému pristúpiť. Ide nám o výsledky.

Neobmedzujeme sa zbytočne dlhými procesmi, schvaľovaním “zhora”, alebo dlhými meetingami. Skrátka veci robíme. A v jednoduchosti vidíme čaro. U nás si vyskúšaš nové veci a dostaneš príležitosť otestovať svoje nápady rovno na trhu. Ľudia u nás rýchlo rastú, profesne aj osobnostne.

Aká bude tvoja pracovná náplň?

Jeden z najzaujímavejších projektov, aké v súčasnosti v Creative Docku realizujeme, je startup grocery e-shopu, ktorý sa onedlho stane jednotkou na trhu v rámci Bratislavy a možno aj celého Slovenska. Aby sa nám tento cieľ podarilo dosiahnuť, potrebujeme tých najlepších ľudí. Preto hľadáme do nášho marketingového tímu novú posilu. Náplňou práce marketingového špecialistu je hlavne:

  • analýza údajov z testovacej fázy projektu a ich následná aplikácia do marketingovej stratégie novovznikajúceho e-shopu
  • spolupráca s obchodným oddelením, na základe ktorej vznikajú marketingové kampane spoločnosti
  • tvorba marketingovej stratégie nášho e-shopu a jej následná aplikácia s oslovením stanovených cieľových skupín
  • spravovanie sociálnych sietí e-shopu a následná spolupráca s oddelením zákazníckej podpory
  • komunikácia s externými dodávateľmi reklamy
  • zabezpečenie dostatočného množstva tovaru na pripravené kampane

Čo by si mal spĺňať?

Od kandidátov na túto pozíciu požadujeme predovšetkým:

  • predchádzajúce skúsenosti v oblasi marketingu maloobchodu alebo e-commerce v rozsahu minimálne 3 roky
  • včasné a vhodné reakcie na potreby zákazníkov, motivovanie zákazníkov na návštevnosť stránky a zabezpečenie najvyššej možnej konverzie návštevnosti do objednávok
  • zodpovednosť za plnenie projektového plánu v oblasti marketingu
  • efektívna spolupráca vo vnútri projektového tímu, predovšetkým s projektovým leadom a obchodným manažérom pri tvorbe marketingovej stratégie ako aj jednotlivých kampaní
  • komunikácia so zákazníkmi formou všetkých dostupných informačných a komuikačných technológií, sociálnych sietí a iných marketingových prostriedkov

Čo ponúkame?

Nášmu budúcemu kolegovi ponúkame predovšetkým:

  • možnosť byť pri zrode nového e-shopu
  • aplikáciu vlastnej kreativity pri tvorbe marketingovej stratégie spoločnosti
  • možnosť vytvárať vlastné marketingové kampane
  • prácu pre rýchlo rozvíjajúcu sa spoločnosť s cieľom stať sa jednotkou na trhu

Prosíme všetkých kandidátov, aby do životopisu, prípadne motivačného listu uviedli súhlas so spracovaním osobných údajov v zneni:
"Týmto udeľujem spoločnosti CreativeDock s. r. o., so sídlom Grösslingova 2468/51, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 51 327 929 súhlas na spracovanie mojich osobných údajov za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o budúce pracovné pozície po dobu do odvolania tohto súhlasu."

V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov budeme konktaktovať iba vybraných kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pracovnú pozíciu.

Hľadáme človeka, ktorému zmeníme život a on nám pomôže zmeniť nielen náš biznis, ale často aj celý trh.

Ak je to výzva pre teba, pošli nám svoj životopis.

ID: 3618850   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 EUR v závislosti od predchádzajúcich skúseností kandidáta