Shift Manager/Vedúci zmeny

CREATIVE DOCK

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR + variabilná zložka až do 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a ambicióznych ľudí na pozíciu vedúci zmeny v prevádzke a sklade, ktorého náplňou práce bude predovšetkým:

- riadenie a koordinácia zamestnancov
- zodpovednosť za chod prevádzky v čase trvania zmeny
- dodržiavanie prevádzkového poriadku ako aj zásad BOZP a OPP na zmenách
- rozdeľovanie práce na základe komunikácie s prevádzkovým manažérom a zabezpečenie plynulého chodu prevádzky a nepretržitej činnosti všetkých zamestnancov na ploche
- pravidelná kontrola výsledkov práce a poskytovanie spatnej väzby zamestnancom
- práca s hotovosťou a zodpovednosť za zverené hodnoty
- reportovanie prevádzkovému riaditeľovi
- predchádzanie krízovým situáciám a v prípade ich vzniku ich následné operatívne riešenie

Okrem štandardných sociálnych benefitov ponúkame našim vedúcim zmeny predovšetkým nenahraditeľné skúsenosti:

- možnosť stáť pri zrode nového projektu, ktorý bude výsledkom tímovej práce
- možnosť ovplyvňovať proces budovania spoločnosti a zasahovať do tvorivého procesu ako aj do zavádzania pracovných postupov
- možnosť riadiť veľký tím ľudí až do 200 zamestnancov
- prácu v mladom a aktívnom kolektíve ľudí, kde sa jeden od druhého vieme veľa naučiť

Prosíme všetkých kandidátov, aby do životopisu, prípadne motivačného listu uviedli súhlas so spracovaním osobných údajov v zneni:
"Týmto udeľujem spoločnosti CreativeDock s. r. o., so sídlom Grösslingova 2468/51, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 51 327 929 súhlas na spracovanie mojich osobných údajov za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o budúce pracovné pozície po dobu do odvolania tohto súhlasu."

V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov budeme konktaktovať iba vybraných kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

- predchádzajúce skúsenosti s prácou v sklade alebo logistickom centre
- predchádzajúce skúsenosti s riadením zamestnancov
- schopnosť podávať zamestnancom efektívnu spätnú väzbu
- výrazné komunikačné schopnosti
- asertívne správnanie a zvládanie krízových situácií
- zásadovosť a dodržiavanie stanovených predpisov

CreativeDock buduje nové firmy. Hľadá, testuje a vytvára nové digitálne biznis modely a služby na kľúč pre svojich zákazníkov. CreativeDock je startupové štúdio, v ktorom sa realizujú nápady od náčrtu na papier až po plnohodnotnú firmu. Týmto spôsobom pomáha CreativeDock globálnym korporáciám s testovaním celkom nových prístupov a obsadením novovznikajúcich segmentov, ktoré menia ich biznis. CreativeDock nie je agentúrou ani konzultačnou firmou, pretože jeho proces stavby nových firiem prebieha od nápadu až po realizáciu, uvedenie na trh, marketing, testovanie biznis modelov a úspešné odovzdanie zákazníkom. Práve preto si môže dovoliť pracovať s vlastnou metodikou a prístupom, slobodne a tempom, ktoré by globálne firmy nezvládli, pretože majú ruky zviazané procesom. Práve preto do CreativeDock prichádzajú skúsení manažéri a aj mladí startupoví nadšenci. Prichádzajú ovplyvňovať biznis a mať zásadný dopad na trh.
CreativeDock vznikol v roku 2011 v Prahe a dnes jeho kancelárie nájdete aj v Bratislave, Haagu, Mníchove, Varšave, Budapešti či Kodani.
ID: 3598960  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR + variabilná zložka až do 300 EUR