Pre rodených vodcov, prirodzené autority aj skúsených teamlídrov

CREATIVE DOCK

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
AŽ DO 1600 EUR (základný plat 960 EUR + variabilná zložka 640 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nového projektu, na konci ktorého bude vznik jedinečného e - shopu v Bratislave. Sídlom spoločnosti je distribučné centrum, do ktorého hľadáme vhodných adeptov na pozíciu VEDÚCI ZMENY. Tvojou náplňou práce bude:
- dodržiavanie vysokých štandardov kvality poskytovaných služieb zákazníkom
- riadenie stredne veľkého tímu zamestnancov na pozíciách dispečer, vodič a skladník
- riadenie a koordinácia toku tovaru z- a do skladu
- plánovanie zmien zamestnancom, kontrolu ich dochádzky a plánovanie prestávok na zmenách
- dodržiavanie zásad hygieny, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi ako aj zásad čistoty na pracovisku
- riešenie prípadných problémových situácii so zamestnancami, s tovarom, prípadne technických problémov a závad.

- možnosť podieľať sa prostredníctvom svojich nápadov a skúseností na vytvorení novej a fungujúcej prevádzky
- prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- efektívnu a otvorenú komunikáciu
- ideálnu možnosť na osobnostný i kariérny rast a rozvoj
- prácu na ranných a poobedných (nie nočných) zmenách
- nadštandardné platové ohodnotenie

V prípade vysokého záujmu uchádzačov budú oslovení iba vybraní kandidáti, ktorí najlepšie vyhovujú stanoveným kritériám

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Od budúcich vedúcich zmien očakávame:
- profesionálne vystupovanie
- predchádzajúce skúsenosti s riadením tímu zamestnancov
- znalosť skladového hospodárstva a fungovania procesov v oblasti logistiky
- vysokú mieru komunikačných schopností
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- najvyššie možné pracovné nasadenie a chuť zúčastniť sa pri vytvorení novej prevádzky

CreativeDock buduje nové firmy. Hľadá, testuje a vytvára nové digitálne biznis modely a služby na kľúč pre svojich zákazníkov. CreativeDock je startupové štúdio, v ktorom sa realizujú nápady od náčrtu na papier až po plnohodnotnú firmu. Týmto spôsobom pomáha CreativeDock globálnym korporáciám s testovaním celkom nových prístupov a obsadením novovznikajúcich segmentov, ktoré menia ich biznis. CreativeDock nie je agentúrou ani konzultačnou firmou, pretože jeho proces stavby nových firiem prebieha od nápadu až po realizáciu, uvedenie na trh, marketing, testovanie biznis modelov a úspešné odovzdanie zákazníkom. Práve preto si môže dovoliť pracovať s vlastnou metodikou a prístupom, slobodne a tempom, ktoré by globálne firmy nezvládli, pretože majú ruky zviazané procesom. Práve preto do CreativeDock prichádzajú skúsení manažéri a aj mladí startupoví nadšenci. Prichádzajú ovplyvňovať biznis a mať zásadný dopad na trh.
CreativeDock vznikol v roku 2011 v Prahe a dnes jeho kancelárie nájdete aj v Bratislave, Haagu, Mníchove, Varšave, Budapešti či Kodani.
ID: 3559351  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: AŽ DO 1600 EUR (základný plat 960 EUR + variabilná zložka 640 EUR)