Asistent / Office manažér

CREATIVE DOCK

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
od 1 000 € (výsledná mzda závisí od schopností a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa tímu v Creative Dock hľadáme kandidáta na pozíciu asistent / office manažér, ktorý nám pomôže s bezproblémovým chodom našej kancelárie a s jej dobudovaním kvôli rozbiehajúcim sa novým projektom a dynamickému rastu.

Tvojou úlohou bude:
- administratívna a organizačná podpora CEO spoločnosti
- organizácia stretnutí, správa diára a plánovanie služobných ciest
- vybavovanie telefonátov a e-mailov
- administratívna podpora produktových tímov
- zabezpečenie chodu kancelárie
- plnenie operatívnych úloh

Ak sa tešíš na nové výzvy a máš chuť pracovať v neformálnom a kreatívnom prostredí, radi ťa u nás uvítame.

- priateľský, tvorivý a neformálny kolektív
- rýchle rozhodovanie, otvorená komunikácia a medzinárodný tím
- skvelá príležitosť pre osobný a kariérny rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii vítaná
- schopnosť logicky rozmýšľať v súvislostiach
- spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie
- proaktivita
- schopnosť prakticky riešiť pracovné úlohy

CreativeDock buduje nové firmy. Hľadá, testuje a vytvára nové digitálne biznis modely a služby na kľúč pre svojich zákazníkov. CreativeDock je startupové štúdio, v ktorom sa realizujú nápady od náčrtu na papier až po plnohodnotnú firmu. Týmto spôsobom pomáha CreativeDock globálnym korporáciám s testovaním celkom nových prístupov a obsadením novovznikajúcich segmentov, ktoré menia ich biznis. CreativeDock nie je agentúrou ani konzultačnou firmou, pretože jeho proces stavby nových firiem prebieha od nápadu až po realizáciu, uvedenie na trh, marketing, testovanie biznis modelov a úspešné odovzdanie zákazníkom. Práve preto si môže dovoliť pracovať s vlastnou metodikou a prístupom, slobodne a tempom, ktoré by globálne firmy nezvládli, pretože majú ruky zviazané procesom. Práve preto do CreativeDock prichádzajú skúsení manažéri a aj mladí startupoví nadšenci. Prichádzajú ovplyvňovať biznis a mať zásadný dopad na trh.
CreativeDock vznikol v roku 2011 v Prahe a dnes jeho kancelárie nájdete aj v Bratislave, Haagu, Mníchove, Varšave, Budapešti či Kodani.
ID: 3489015  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 000 € (výsledná mzda závisí od schopností a skúseností uchádzača)