Junior Copywriter

Creative Department

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kreatívne koncepty offline a online reklamných kampaní
- scenáre, inzeráty, reklamné texty
- sociálne siete, správa sociálnych sietí
- spolupráca s grafikom a ďalšími členmi kreatívneho tímu

Creative Department hľadá posilu do kreatívneho teamu na pozíciu Junior Copywriter!
Ponúkame pozíciu v jednej z top kreatívnych agentúr na trhu.
Požadujeme kreatívny prístup, dobre zvládnuté základy copywriterského remesla a schopnosť začleniť sa do kreatívneho teamu.
Ovládanie sociálnych médií je výhodou.
Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou. V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite CV a portfólio na e-mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Full servisová reklamná agentúra
ID: 3364359  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou