Reagujte bez životopisu

Architekt - príležitosť pre tvorivého človeka s vášňou pre moderné a inovatívne dizajny

CREATE s. r. o.

Búdková, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných architektov na spoluprácu na zaujímavých „high-end“ zahraničných polyfunkčných projektoch.

Aktuálne riešime projekt atraktívnej polyfunkčnej výškovej stavby (súčasťou sú kancelárske a rezidenčné priestory) v zahraničí v koncepčnej fáze. Koncept ideme postupne dotvárať a spracovávať do ďalších stupňov projektovej dokumentácie.

Pracovná náplň obsahuje zakresľovanie dispozícií, rezov a celkovo projektovej dokumentácie.

Súčasťou práce je aj navrhovanie interiérov aj samotného exteriéru budovy. Takisto navrhovanie dispozičných riešení.
Práca bude na rôznych stupňoch projektov. Znalosť programu Revit je podmienkou, ostatné software-y sú pridanou hodnotou ale nie nevyhnutnosťou. Veľkou výhodou sú skúsenosti na väčších projektoch (administratívne, rezidenčné, polyfunkčné, občianske stavby)

Hľadáme viacero nových kolegov, možnosť uchádzať sa o pracovnú pozíciu pre študentov, juniorov, ale aj architektov s dlhšími skúsenosťami (7+ rokov praxe).

Platové ohodnotenie je závislé na predchádzajúcich skúsenostiach a zručnostiach.

-motivačné platové ohodnotenie

-kariérny rast v prípade dosahovania požadovaných výsledkov

-prácu v pekných kancelárskych priestoroch s veľkou letnou terasou so záhradou, v blízkosti horského parku

-dynamický kolektív mladých ľudí

- práca na luxusných zahraničných projektoch, polyfunkčných komplexoch, výškových stavbách...

- získavanie skúseností aj so zahraničnými normami/vyhláškami

- čiastočné hradené obedy

- zdravé a vždy čerstvé obedy priamo z našej kuchynky vedľa kancelárie

- k dispozícii je pravidelné občerstvenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Revit - Mierne pokročilý
Autodesk AutoCAD - Základy
SketchUp - Mierne pokročilý
Adobe InDesign - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Architekt

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- šikovný architekt (alebo študent architektúry) s ochotou učiť sa nové zručnosti

- ideálna je predchádzajúca skúsenosť práce na projektoch väčšieho charakteru (rezidenčné, polyfunkčné, kancelárske projekty, občianska vybavenosť)

- zodpovedný, kreatívny architekt s citom pre dizajn

- zručnosť v programe Revit je podmienkou

- zručnosť vo Photoshop, InDesign, Sketchup je výhodou

- komunikácia na poradách bude prebiehať v slovenskom, ale aj v anglickom jazyku.

Sme mladý architektonický ateliér so sídlom v Bratislave. Pracujeme na na projektoch menšieho charakteru až po mrakodrapy a polyfunkčné komplexy na Slovensku aj v zahraničí (Nemecko, Česko, Nigéria). Sme cieľavedomí, s víziou tvorby atraktívnej modernej architektúry a spokojnosťou našich klientov od úvodného stretnutia až po realizáciu stavby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. arch. Peter Horák
Tel.: +421907298945
E-mail: poslať životopis
ID: 4795790  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.