Pracovník do výroby - montáž

Crazy Fly s.r.o.

Miesto práce
Púchovská 2096/6, 91441 Nemšová, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat 700,- eur. Po zaučení 750 - 900,- eur v zálislosti na výkone a kvalite práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž športového vybavenia na kiteboarding, lepenie dielov, práca vhodná aj pre ženy

jednosmenná prevádzka, stabilná 18-ročná firma, mladý kolektív,

Profesné životopisy s motivačným listom posielajte na [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický- strojársky smer, odevný- textilný smer,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nefajčiar, manuálna zručnosť, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Slovenská rodinná firma s dlhoročnou tradíciou. Viac než 23 rokov vyvíjame a vyrábame kvalitnú výbavu pre vodné športy, hlavne kiteboarding. Výrobky distribuujeme do celého sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3209775  Dátum zverejnenia: 28.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 700,- eur. Po zaučení 750 - 900,- eur v zálislosti na výkone a kvalite práce.