Obrábač kovov

CRALIF, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a úpravy komponentov a náhradných dielov zdvíhacích zariadení.

-výkonnostné prémie
-motivačné odmeny (dovolenkové - vianočné)
-pravidelná valorizácia platu
-bezplatné získanie resp.obnova oprávnení-vodič VZV, práca vo výškach, vodič plošiny,žeriavnik, viazač, zváračský preukaz
-odborné vzdelávanie a školenia
-možnosť bezúročnej pôžičky
-športové a voľnočasové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel / Stavebný priemysel

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť CRALIF, s.r.o. je na trhu od roku 1998. Vznikli sme ako servisná organizácia zdvíhacích zariadení vo veľkej púchovskej spoločnosti. Komplexnému servisu žeriavov, výťahov, kladkostrojov, manipulačných zariadení, bránových systémov a ďalších ZZ sa venujeme naďalej prostredníctvom našej Púchovskej prevádzky. V roku 2015 vznikla naša výrobná prevádzka v Dubnici nad Váhom, kde sme počas 7-mich rokov navrhli, naprojektovali a vyrobili viac ako 350 priemyselných žeriavov a zdvíhadiel. Našimi partnermi sú hlavne veľké a stabilné spoločnosti z gumárenského, strojárskeho a stavebného priemyslu v SR ale aj v blízkom zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2266844  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.