Čašník / Barista v Craft Coffee Factory Bratislava

Craft coffee, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiacbonusy, príplatky, vernostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do tímu nadšencov vynikajúcej kávy a kvalitných produktov.

Čo bude náplňou tvojej práce?
• pripravovať fantastickú kávu, nápoje a jedlo v kaviarňach Craft Coffee Factory
• predávať rôzne dobroty a svojou starostlivosťou sprostredkovať dokonalý pôžitok z kávy a jedla
• starať sa o blaho našich zákazníkov
• starať sa o kaviareň a všetky jej súčasti

Čo od teba očakávame? ... hlavne chuť pracovať :-)
• úsmev na tvári, chuť pracovať a túžbu sa neustále rozvíjať
• veselú povahu a ochotu byť nápomocný všetkým zákazníkom
• spoľahlivosť, lojálnosť, starostlivosť a ústretovosť

• Práca na TPP - zmluvu na dobu neurčitú
• zodpovedajúce mzdové ohodnotenie + odmeny odvýjajúce sa od pracovného výkonu
• možnosť kariérneho rastu
• zázemie silnej a perspektívnej spoločnosti
• supermoderné kaviarenské prostredie
• partiu zapálených milovníkov kávy, ktorá vždy drží pokope
• príležitosť pre osobný a profesionálny rozvoj
• zaškolenie do všetkých pracovných aktivít
• nástup možný ihneď alebo dohodou

Informácie o výberovom konaní

Požiadavka na vyučený-/á v obore alebo prax min 2 roky.
Telefonické informácie nepodávame, životopisy prosíme zasielať e-mailom, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašník / Barista

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

nutná

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- komunikatívnosť

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na kávu a kávové produkty. Pri príprave našich produktov používame tie najkvalitnejšie suroviny. Nájdeš nás v Bratislave : Vivo, Aupark, Avion a Eurovea. V Nitre v NCentro, V Nových Zámkoch v Aquario. Našim hosťom chceme prinášať jedinečný zážitok z chutnej kávy, koláčov a kávových produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4784945  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac