Можливість для людей з України

Čašník/Barista prevádzka BARISTA, Kolárska 6, BA

Craft coffee, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacbonusy, príplatky, vernostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zákaznícka spokojnosť a ten najlepší servis sú pre teba samozrejmosťou?
• Rád pracuješ v tíme a chodíš do práce s dobrou náladou?
• Máš otvorenú myseľ, chceš na sebe neustále pracovať a prekážky ťa nezastavia?
• Vieš, že zákazníci si svoju kávu radi vychutnajú skoro ráno, ale aj neskoro večer, cez víkendy a sviatky - a si ochotný si tieto zmeny v tíme spravodlivo deliť?
Ak áno, tak hľadáme práve teba!
Čo od teba očakávame? ... hlavne chuť pracovať :-)
• úsmev na tvári, chuť pracovať a túžbu sa neustále rozvíjať,
• veselú povahu a ochotu byť nápomocný všetkým zákazníkom,
• spoľahlivosť, lojálnosť, starostlivosť a ústretovosť.

• Práca na TPP - zmluvu na dobu neurčitú
• zodpovedajúce mzdové ohodnotenie + odmeny odvíjajúce sa od pracovného výkonu
• zázemie silnej a perspektívnej spoločnosti
• príležitosť pre osobný a profesionálny rozvoj
• zaškolenie do všetkých pracovných aktivít
• nástup možný ihneď alebo dohodou

Informácie o výberovom konaní

Požiadavka na vyučený-/á v obore alebo prax min 3 roky.
Telefonické informácie nepodávame, životopisy prosíme zasielať e-mailom, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašník

Prax na pozícii/v oblasti

nutná

Počet rokov praxe

3

- chuť pracovať
- komunikatívnosť

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na kávu a kávové produkty. Pri príprave našich produktov používame tie najkvalitnejšie suroviny. Nájdeš nás v Bratislave : Vivo, Aupark, Avion a Eurovea. V Nitre v NCentro, V Nových Zámkoch v Aquario. Našim hosťom chceme prinášať jedinečný zážitok z chutnej kávy, koláčov a kávových produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4598435  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac