Vodič VZV alebo nákladného auta

Craemer Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 480,- EUR / dohodou, mzda je závislá od znalostí a skúseností a bude upresnená na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prevoz výrobkov medzi výrobnými a skladovými halami
• obsluha vysokozdvižného vozíka – zabezpečovanie vykládky a nakládky kamiónov
• včasný presun materiálu, polotovarov a výrobkov vo výrobnom procese
• pravidelný odvoz kovového odpadu z výroby

- prostredie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate podmienky, prosím zašlite svoj životopis s uvedením najbližšie možného termínu nástupu v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú vyhovovať uvedeným požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz VZV
- vodičský preukaz pre skupinu C / nie je na začiatok podmienkou/
- tímovosť a flexibilita
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Skupina Craemer je medzinárodne pôsobiaci rodinný podnik s hlavnou obchodnou činnosťou v oblasti tvárnenia kovov, spracovania plastov a výrobe nástrojov. Materským závodom je spoločnosť Paul Craemer GmbH vo východovestfálskom meste Herzebrock-Clarholz založená v roku 1912. V roku 2015 mala skupina viac ako 800 zamestnancov, z toho približne 580 v hlavnom sídle, a dosiahla celkový obrat 217 miliónov eur.

K operatívnym spoločnostiam skupiny patria dnes okrem materského závodu v Nemecku s výrobou vo všetkých troch oblastiach obchodnej činnosti: závod na tvárnenie kovov v slovenskom meste Liptovský Mikuláš (Craemer Slovakia, s.r.o.) a v nemeckom Attendorn-e (Craemer Attendorn GmbH & Co. KG), závod na vstrekovanie plastov v britskom Telforde (Craemer UK Ltd) a samostatná obchodná spoločnosť na predaj plastového programu v aglomerácii Paríža (Craemer France Sarl).

V oblasti tvárnenia kovov Craemer vyvíja, konštruuje a vyrába presné a veľkoplošné výlisky hlavne pre automobilový priemysel najmä do vnútrajška áut: v prvom rade sú to sedáky v sedadlách, ale aj ostatné výlisky v štruktúre sedačky, komponenty pre systém bezpečnostných pásov a dverí ako aj nosníky pre prístrojové dosky. Ťažisko spracovania plastov spočíva vo vývoji, výrobe a trhovom uplatnení paliet, skladovacích a prepravných nádob, ako aj systémov na likvidáciu odpadov značky Kliko®. V oblasti „inteligentných plastových paliet“ ponúka Craemer kompletné riešenia k optimalizácii logistických procesov na báze RFID technológie značky Palcontrol®. Nástroje na tvárnenie kovov a formy na spracovanie plastov sa vyrábajú vo vlastnej nástrojárni. V súčasnosti patrí skupina vo všetkých produktových oblastiach k vedúcim výrobcom na európskom trhu a s vlastným paletovým programom k celosvetovým vedúcim výrobcom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Priemyselná zóna Okoličné, P.O.Box 18
031 04 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Karol Babic
E-mail: poslať životopis
ID: 3386517   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 480,- EUR / dohodou, mzda je závislá od znalostí a skúseností a bude upresnená na pohovore