Junior Specialist

Craemer Slovakia, s.r.o.

Priemyselná zóna Okoličné, P.O.Box 18, okres Liptovský Mikuláš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skončil si školu a vieš anglicky alebo nemecky? Ak si logický a technický typ, ak si ochotný a pripravený pracovať na svojom rozvoji a spĺňaš aj ďalšie nižšie uvedené podmienky, pošli svoju žiadosť spolu s podrobným životopisom a uvedením Vášho možného termínu nástupu.

Pracovník:
• samostatne vykonáva a organizuje jednotlivé úlohy vo výrobnej spoločnosti podľa požiadaviek spoločnosti
• analyzuje a rieši rôzne priradené úlohy a projekty podporujúce výrobu
• sleduje, dohliada a zodpovedá za dodržiavanie stanovených termínov a sleduje zmeny priorít
• spracováva dáta v informačnom systéme (SAP)

- prostredie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách

Zaslaním žiadosti a životopisu do spoločnosti dáva uchádzač súhlas ku spracovaniu osobných údajov a uchovaniu v personálnej databáze po dobu 6 mesiacov. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú vyhovovať uvedeným požiadavkám v ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• angažovanosť, spoľahlivosť, schopnosť samostatne komunikovať a riešiť problémy
• technické myslenie a rozhodovanie
• dobré užívateľské znalosti MS Office s dôrazom na Excel
• tímovosť

Skupina Craemer je medzinárodne pôsobiaci rodinný podnik s hlavnou obchodnou činnosťou v oblasti tvárnenia kovov, spracovania plastov a výrobe nástrojov. Materským závodom je spoločnosť Paul Craemer GmbH vo východovestfálskom meste Herzebrock-Clarholz založená v roku 1912.

K operatívnym spoločnostiam skupiny patria dnes okrem materského závodu v Nemecku s výrobou vo všetkých troch oblastiach obchodnej činnosti: závod na tvárnenie kovov v slovenskom meste Liptovský Mikuláš (Craemer Slovakia, s.r.o.) a v nemeckom Attendorn-e (Craemer Attendorn GmbH & Co. KG) a taktiež závod na vstrekovanie plastov v britskom Telforde (Craemer UK Ltd).

Na predaj plastového programu skupina vlastní samostatnú obchodnú spoločnosť v aglomerácii Paríža (Craemer France Sarl) a na Floride (Craemer US Corporation) a taktiež má po jednom zastúpení v Poľsku a v Dubai

V oblasti tvárnenia kovov Craemer vyvíja, konštruuje a vyrába presné a veľkoplošné výlisky hlavne pre automobilový priemysel najmä do vnútrajška áut: v prvom rade sú to sedáky v sedadlách, ale aj ostatné výlisky v štruktúre sedačky, komponenty pre systém bezpečnostných pásov a dverí ako aj nosníky pre prístrojové dosky. Ťažisko spracovania plastov spočíva vo vývoji, výrobe a trhovom uplatnení paliet, skladovacích a prepravných nádob, ako aj systémov na likvidáciu odpadov značky. V oblasti „inteligentných plastových paliet“ ponúka Craemer kompletné riešenia k optimalizácii logistických procesov na báze RFID technológie značky Palcontrol®. Nástroje na tvárnenie kovov a formy na spracovanie plastov sa vyrábajú vo vlastnej nástrojárni. V súčasnosti patrí skupina vo všetkých produktových oblastiach k vedúcim výrobcom na európskom trhu a s vlastným paletovým programom k celosvetovým vedúcim výrobcom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3335664  Dátum zverejnenia: 14.3.2018