Hľadáme skúsených operátorov CNC pre nový projekt , 1200 € náborový príspevok

CPS components s.r.o.

Miesto práce
Technická ulica, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
7 - 12 EUR/hod.Dochádzkový bonus 50 € , príplatok za hluk, príspevok do 3 . piliera 2% z hrubej mzdy, vernostná prémia, výkonnostná prémia, prémia za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC obrábacích centier
Výmena rezných plátkov a nástrojov
Kontrola, meranie a zapisovanie nameraných údajov podľa predpísanej autokontroly
Autonómna údržba na stroji
Riadenie sa platnými pracovnými postupmi a inštrukciami spoločnosti
Práca na 3 zmeny, pracovný fond 37,5 hod / týždeň

Nástupná hodinová mzda od 7 € v závislosti od skúseností kandidáta
Dochádzkový bonus v hodnote 50 € mesačne
Nástupný bonus v hodnote 1200 € , z toho 300 € vyplatených pri nástupe
Výkonnostné odmeny až do 240 € / mesačne
Prémia za prácu cez víkend
Príspevok na dochádzanie alebo sťahovanie
Bonus za odporučenie kolegu
Príspevok pri narodení dieťaťa
Vernostný bonus vo výške priemernej mzdy
Multisport karta
Vianočné darčekové poukážky
Teambuildingové aktivity, vianočný večierok
Možnosť odborného a osobnostného rastu, profesionálnej sebarealizácie v spoločnosti so zázemím v zahraničí - CAPI GROUP .

Základná mzda závisí od skúsenosti kandidáta a zvýšenie mzdy je posudzované individuálne .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické , strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť s prácou na CNC strojoch

Počet rokov praxe

2

Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
Znalosť používania meradiel

Sme medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2006. Zameriavame sa na obrábanie mechanických komponentov na CNC strojoch pre poľnohospodársky a automobilový priemysel /poľnohospodárske stoje a cestné mechanizmy/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozefína Mičianová
Tel.: +421905260809
E-mail: poslať životopis
ID: 4657859  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.