Poď s nami rásť! Hľadáme skúsených CNC operátorov.

CPS components s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
645 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač bude zodpovedný za:
- kompletnú obsluhu CNC obrábacieho stroja
- realizáciu a kvalitu výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou
- výrobu komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie
- trvalé zlepšovanie technologických procesov

- práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- špeciálne príplatky za práce cez víkend
- vernostný bonus za každé tri odpracované roky
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu Zmenový majster, Zoraďovač CNC strojov, Programátor CNC strojov

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky prosím zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Do predmetu uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre kandidáta bez praxe, nižšie uvedené znalosti sú výhodou:
- základná obsluha CNC strojov
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- znalosť jazyka Fanuc výhodou
- práca s meradlami
- práca na zmeny
- obsluha zdvíhacích zariadení a viazanie bremien výhodou

Sme medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2006. Zameriavame sa na obrábanie mechanických komponentov na CNC strojoch pre poľnohospodársky a automobilový priemysel /poľnohospodárske stoje a cestné mechanizmy/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3316814  Dátum zverejnenia: 7.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 645 EUR/mesiac