Pracovník údržby

CPS components s.r.o.

Miesto práce
Technická ulica 4393/5, Banská Bystrica
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a CNC strojov a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.
Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.
Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek.
Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).
Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.

- 2-zmenná pracovná doba
- prémia podľa výkonu
- mimoriadna prémia
- vernostná prémia

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu na uvedený e-mail,
vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.
Práca vhodná pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Silne rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu mechanických komponentov na CNC strojoch pre priemyselný a automobilový priemysel/poľnohospodárske a cestné mechanizmy/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Technická ulica 4393/5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3213418   Dátum zverejnenia: 12.10.2017