Kontrolór kvality na 3D meracom zariadení

CPS components s.r.o.

Miesto práce
Technická ulica 4393/5, Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 800 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta, príspevok na dochádzanie, na prisťahovanie . Benefit multisport karta, vernostná prémia , firemné akcie , teambuildingy. Firma je súčasťou silnej medzinárodnej skupiny CAPI GROUP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• meranie na 3D meracom stroji, programovanie a úprava meracích
programov (PC - DMIS)
• vizuálna kontrola výrobkov
• rozmerová kontrola výrobkov
• práca na 2 zmeny (ranná, poobedná)
• čítanie výkresovej dokumentácie a práca s ňou
• práca s „control planom“
• kontrola plnenia predpísaných meracích plánov a smerníc kvality
• kontrola výrobného procesu, vstupná a výstupná kontrola a triedenie
výrobkov
• schvaľovanie výrobného procesu podľa predpísaných dokumentov
• práca s meradlami – kontrola stavov, evidencia
• dodržiavanie BOZP pri práci
• kontrola kvality hotových výrobkov
• evidencia výsledkov svojej činnosti

• práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa ďalej rozrastá
• príjemné pracovné prostredie, práca v mladom dynamickom kolektíve
• vernostný bonus za každé tri odpracované roky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

• znalosť programovania a úpravy meracích
programov
• spoľahlivosť, dobrý zrak, zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať
• znalosť merania bežnými meradlami
• znalosť čítania strojárskych výkresov
• skúsenosti s technológiou obrábania výhodou
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

Sme medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2006. Zameriavame sa na obrábanie mechanických komponentov na CNC strojoch pre poľnohospodársky a automobilový priemysel /poľnohospodárske stoje a cestné mechanizmy/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2912037  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac