Dyson Customer Advisor - Skrátený Úväzok (Ref 09)

CPM International Telebusiness SLU

Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
28th September 2022
Mzdové podmienky (brutto)
583,5 EUR/mesiacZákladný mesačný plat vo výške 583.50€ + 50€ bonus na dochádzanie do práce+ príspevok na stravovanie vo výške 5 eur denne plne hradený zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*MOŽNOSŤ ČIASTOČNEJ PRÁCE Z DOMU PO SKÚŠOBNEJ DOBE! * ONLINE CUSTOMER ADVISOR - ŽIADNY PREDAJ, IBA ZÁKAZNÍCKA PODPORA PÍSOMNOU FORMOU!

CPM International je ocenené kontaktné centrum. K našim klientom patria svetoznáme značky ako Dyson, Colgate a Harley Davidson.

► O pracovnej pozícii

Náš energický tím starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Dyson hľadá nové posily na pozíciu Online Customer Advisor. Úspešný kandidát/ka musí vedieť jasne a efektívne komunikovať v písomnej a hovorenej angličtine (minimálna úroveň B2) a taktiež plynule ovládať slovenský a/alebo český jazyk.

Na tejto pozícii budete odpovedať na otázky a požiadavky zákazníkov výlučne pomocou online chatovacieho nástroja. Nejedná sa o predajnú pozíciu.

Náš klient Dyson je celosvetová značka prémiových produktov pre domácnosť. V portfóliu Dyson nájdete napríklad kulmy, fény, ventilátory či vysávače.

► Vašou úlohou bude

• Spravovať prichádzajúce zákaznícke kontakty na chatovacej platforme z rôznych európskych trhov v závislosti od denného/týždenného/mesačného dopytu

• Používať prekladateľské nástroje alebo iné dostupné systémy na poskytovanie služieb zákazníkom v jazyku podporovaného trhu.

• Efektívne a produktívne dosahovať ciele v rámci stanovených časových intervaloch

• Poskytovať zákazníkom okamžité riešenie, aby boli ich otázky a podnety vyriešené efektívne a uspokojivo na prvýkrát

• Využívať dostupné nástroje a systémy na riešenie problémov a poskytovania odporúčaní pre zákazníkov

• Plne poznať Dyson produkty a firemné hodnoty značky

• Byť Dyson ambasádorom a vzdelávať zákazníkov o najnovších technológiach.

Benefity

****SIGN IN BONUS**** 600 € (Platí pre tých uchádzačov, ktorí prijali ponuku od 8. augusta až do 31. augusta. Tento bonus bude vyplatený v dvoch častiach po skúšobnej dobe)

  • Dátum nástupu: 28.09.2022
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Ročný plat vo výške 7,000 EUR (20h)
  • Stravné plne hradené zamestnávateľom vo výške 5 EUR / odpracovaný deň
  • Príspevok na dochádzanie vo výške 50 eur mesačne
  • Hybridný spôsob práce
  • 5 dní plateného voľna (contingency days) navyše pre prípad neočakávaných udalostí
  • Úplne nová kancelária so skvelou polohou v rámci Bratislavy a prémiovo vybavené pracovné priestory
  • Vynimočné aktivity a eventy pre zamestnancov
  • Priebežný vzdelávací program s cieľom pripraviť našich zamestnancov na kariérny rast v podnetnom a rýchlo meniacom sa prostredí
  • Stať sa súčasťou rýchlo rastúcej spoločnosti aj tímu s nekonečnými možnosťami kariérneho rozvoja

CPM International nediskriminuje na základe rasy, vierovyznania, farby pleti, etnickej príslušnosti, národnosti, náboženstva, pohlavia, sexuálnej orientácie, rodového vyjadrenia, veku, výšky, hmotnosti, fyzických alebo duševných schopností, statusu veterána, vojenských povinností alebo rodinného stavu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky
· Angličtina minimálne na úrovni B2 v písanej aj hovorenej komunikácii

O nás:

V CPM vytvárame stratégie v oblasti cieleného predaja, marketingu a služieb zákazníkom. Premyslene ich ponúkame presne tam a vtedy, kde vieme oplyvniť našich klientov, zákazníkov a nakupujúcich. Dnes sme lídrom v rozmanitom a inkluzívnom pracovnom prostredí. Zamestnávame vyše 3 000 ľudí, hovoríme viac ako 26-mi jazykmi a poskytujeme špičkové riešenia služieb zákazníkom na 71 trhoch.

Veríme, že v komunitách kde pôsobíme, meníme ľudské životy k lepšiemu. Úspech CPM tvoria naši kolegovia (zamestnanci) a kultúra zapísaná vo firemnej
DNA: We Care, We're Curious, We Achieve Together - We are People People.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matthew Shipman
E-mail: poslať životopis
ID: 4380469  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 583,5 EUR/mesiac