Realitný poradca

CPM Associates, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 74A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo v predaji, kúpe, prenájme a nájme nehnuteľností

flexibilný pracovný čas, nadštandardné platové podmienky, široká databáza existujúcich klientov, dlhoročné dobré meno firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Realitný maklér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

obchodný duch, komunikácia s klientami, dôveryhodné vystupovanie, korektnosť

Spoločnosť CPM Associates sa špecializuje na poskytovanie finančného a investičného plánovania, finančného auditu, riadenie investičného portfólia, individuálnu správu aktív. Spoločnosť pomocou pravidelných seminárov a školení vzdeláva odborníkov, ale aj širokú verejnosť, v oblasti investícií, finančného plánovania a tým prispieva k zvyšovaniu finančného povedomia obyvateľstva. CPM Associates spol. s r.o. a CPM Real Estate spol. s r.o. sú súčasťou skupiny CPM Group a.s..
Spoločnosť tvorí päť divízii:
Divízia finančného plánovania - finančný audit a tvorba finančných plánov pre FO a PO
Divízia realít - poradenstvo a sprostredkovanie v oblasti nehnuteľností
Divízia vzdelávania - finančné a investičné vzdelávanie
Divízia obchodovania - podpora pri obchodovaní na burze
Divízia investovania - individuálna správa aktív, Slovak Hedge Fund

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3787016  Dátum zverejnenia: 14.10.2019