.NET Developer

CPL Jobs s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 4 000 €, finálna suma závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technologicky aj dušou moderná IT spoločnosť pôsobiaca celoeruópsky hľadá nové posily do jedného zo svojich dvoch tímov – novo vybudovaného aj dlhoročne zabehnutého. Plne vybavenú modernú kanceláriu nájdete v Košiciach, ale môžete pracovať aj odkiaľkoľvek zo Slovenska.

ZODPOVEDNOSTI:

  • Podielať sa na vývoji backendu (NET 5 a .NET 6) aplikácie pre Holadnsko alebo Dánsko
  • Byť aktívnou súčasťou tímu, prinášať vlastné nápady, inovácie a reálne sa podieľať na podobe produktu
  • Pripravovať dokumentáciu, špecifikácie a tvoriť štandardy
  • Neustále sa vzdelávať a zlepšovať svoje schopnosti, zaujímať sa o nové technológie

POŽIADAVKY:

  • Môžete sa nazvať skúseným .NET developerom, za svoju kariéru ste zdolali nejednu výzvu, čelili najrôznejším situáciám a máte rozsiahly prehľad o technológiách a postupoch
  • Výborná angličitina, ktorá sa vám zíde pri každodennej komunikácii s kolegami
  • Vítame skúsenosť alebo chuť pracovať s Azure – oceníme, ak sa o cloud zaujímate aj vo voľnom čase
  • Chuť sa neustále vzdelávať, napredovať a zúročovať svoje skúsenosti pri vývoji produktu

Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové ohodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, benefity či variabilnú zložku mzdy.

Nie ste vhodným kandidátom na túto poziciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 180 / 300 EUR nákupnú poukážku! Pre viac informácií ma prosím kontaktujte na [email protected]

BENEFITY:

  • Voľnosť v riadení si svojho času a dochádaní do práce podľa vlastnej preferencie– môžete sa socializovať s kolegami v kancelárii alebo pracovať v pokoji domova
  • Veľká podpora a voľnosť v otázkach vzdelávania sa
  • 100% príspevok na stravu (5,50€/deň)
  • Extra voľno – 3x sick days a 3 voľné dni nad rámec zákona
  • Podpora pri dlhodobej práce neschopnosti
  • Príspevok do 3. piliera
  • Multisport karta
  • Zdieľané parkovacie miesta a požičiavanie elektro skútrov
  • Relax zóna – biliard, šípky, ping-pong a kolegami obľúbené playko
  • Deň sebarozvoja – voľný jeden deň v mesiaci, počas ktorého sa môžete naplno venovať vlastnému vzdelávaniu
  • Sociálne vyžitie – eventy, party, herné večery, turnamenty a ďalšie akcie rôzneho druhu

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

CPL in Slovakia is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4513916  Dátum zverejnenia: 4.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.