Pracovník zákaznické podpory (23.000,- Kč)

CPL Jobs s.r.o.

Miesto práce
Brno, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
885 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilní společnost, jednička na trhu a neustále se rozvíjející společnost, která může nabídnout přátelské prostředí a stálé zaměstnání, v tuto chvíli hledá vhodného uchazeče na pozici Pracovník podpory zákazníkům.

NÁPLŇ PRÁCE:

*Komunikace se zákazníky a zajištění jejich požadavků
*Úzká spolupráce s oddělením servisu, obchodu a technické podpory
*Komunikace a týmová spolupráce napříč odděleními k zajištění spokojenosti a bezproblémové komunikace se zákazníky
*Zpracování objednávek a veškerých potřebných dat v systému
*Řešení reklamací

POŽADUJEME:

*Minimálně SŠ vzdělání
*Velmi dobrá znalost práce na PC – Excel podmínkou
*Praxe s prací v informačních systémech
*Komunikativnost, flexibilita, pečlivost, pro-zákaznický přístup, profesionální vystupování
*Ochota řešit problémy

Zamestnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

*Práci v mladém a přátelském kolektivu
*Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
*Rozšířený systém benefitů (stravenky 100 Kč, motivační systém odměňování, 3 dny dovolené navíc, 2 dny dovolené na zotavenou, občerstvení na pracovišti zdarma, různé sportovní akce)
*Nástup dle dohody, ideálně 1.9.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

CPL in Slovakia is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3944968  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 885 EUR/mesiac