Obchodný manažér pre kľúčových zákazníkov

CPL Jobs s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€ / mesiac + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:

  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov spoločnosti
  • analýza a vyhodnocovanie úrovne spolupráce so zákazníkmi spoločnosti
  • indentifikácia nových obchodných príležitostí v rámci zvereného regiónu
  • zabezpečovanie realizácie dohodnutých podmienok spolupráce
  • zadávanie a aktualizácia dát zákazníkov v internom systéme
  • monitorovanie aktuálneho stavu trhu a aktivít konkurencie
  • vytváranie a prezentácia marketingových aktivít spoločnosti
  • reporting smerom k manažmentu spoločnosti

Požiadavky:

  • minimálne 3 ročná predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícií
  • predchádzajúca skúsenosť so starostlivosťou o obchodných partnerov
  • výborné organizačné a komunikačné schopnosti
  • samostatnosť a odolnosť voči stresu
  • zodpovednosť

Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové ohodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, benefity či variabilnú zložku mzdy.

Nie ste vhodným kandidátom na túto poziciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 180 / 300 EUR nákupnú poukážku! Pre viac informácií ma prosím kontaktujte na [email protected]

Benefity:

  • práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
  • vzdelávací systém
  • zaujímavý bonusový systém a mnohé ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

CPL in Slovakia is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3606969  Dátum zverejnenia: 23.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ / mesiac + variabilná zložka