HSE specialist

CPL Jobs s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800€ / mesiac (v závislosti od skúsenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti

  • zodpovednosť za riadenie BOZP a PO v spoločnosti a za všetky činnosti spojené s ich dodržiavaním
  • spolupráca pri definovaní noriem a štandardov BOZP a OPP, kontrola ich implementácie a účinnosti
  • realizácia školení pre zamestnancov, ale aj dodávateľov v oblasti BOZP a OPP
  • vykonávanie auditov pracovísk
  • kontrola dodržiavania predpisov BOZP a OPP
  • zodpovednosť za hlásenie úrazov a príslušná agenda
  • spolupráca s príslušnými orgánmi štátnej správy
  • vedenie dokumentácie a reportov (lokálne aj korporátne)

Požiadavky

  • SŠ alebo VŠ v odbore výhodou
  • znalosť legislatívy v oblasti BOZP
  • certifikát technika BOZP a technika PO je podmienkou
  • schopnosť prinášať riešenia
  • schopnosť pracovať pod tlakom a riešiť neštandardné situácie
  • výborné organizačné schopnosti
  • spoľahlivosť a precíznosť

Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové ohodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, benefity či variabilnú zložku mzdy.

Nie ste vhodným kandidátom na túto poziciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 180 / 300 EUR nákupnú poukážku! Pre viac informácií ma prosím kontaktujte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je popredný dodávateľ v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

CPL in Slovakia is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3460792  Dátum zverejnenia: 31.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800€ / mesiac (v závislosti od skúsenosti)