Team Leader týmu Standart Client

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
45000 Kč - 65000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nechybí vám technický přehled v IT a máte již zkušenost s people managementem?

Máte zkušenosti se správou koncových uživatelů na last levelu supportu a dobrou znalost SCCM?

Co budete mít na starosti?

Budete mít na starosti koordinaci a řízení seniorního SCCM týmu a sám se zapojíte do administrace, správy OS a System Center Configuration Manager toolu (SCCM) a řešení incidentů se zaměřením na automatizaci, deployment a patch management.

• Správa, deployment a konfigurace SCCM

• Deployment operačních systémů, distribuce SW a nasazení SW balíčků do pracovních stanic

• Využití SCCM jako automatizační platformy (skriptování, vytváření / udržování rozhraní pro správu majetku a systém prodeje jízdenek / samoobslužná platforma)

• Analýza, optimalizace, integrace nových aplikací, tvorba dokumentace

Co by vám nemělo chybět?

• Technicky zdatný kandidát se seniorní IT znalostí, který bude pro tým technickou autoritou

• Dobrá znalost SCCM

• Týmový hráč se skvělými komunikačními dovednostmi

• Předchozí zkušenost s vedením lidí a projektů

• Pokročilá angličtina (psaná a mluvená)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabídneme?

• Fixní mzda a pravidelné bonusy

• Možnosti růstu v oblasti IT

• Rozsáhlé školení (technické a soft skills)

• 5 týdnů dovolené

• Stravenky, multisport, jazykové kurzy

• Mobilní telefon s firemním tarifem

• Pravidelné teambuildingy a firemní akce

• Možnost zahraničních pracovních cest

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT hub poskytující interní IT support evropským a mimoevropským pobočkám.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPL Jobs je poradenská a konzultační společnost, zaměřená na oblast lidských zdrojů, zvláště nábor, assessment a školení.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3427290  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45000 Kč - 65000 Kč