Raňajkový/á čašník/čašníčka v Mamaison Residence Šulekova****

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Šulekova 1172/20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
800 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu raňajkový čašník/ raňajková čašníčka.

V našom hoteli nebudeš len zamestnanec budeš dôležitou súčasťou nášho tímu, ktorý posúva hotelierstvo na vyššiu úroveň.

Sme odhodlaní podporovať Tvoj profesionálny a osobnostný rast. Máme pre Teba pripravené tréningy a školenia, dôležité pre Tvoj osobný rozvoj.

Čo od Teba očakávame?

  • Pozitívny prístup s úsmevom na tvári a ochotou pomáhať našim hosťom.
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita sú Tvojou silnou stránkou

Pracovná náplň:

  • príprava bufetových raňajok a doplňovanie sortimentu
  • starostlivosť o hostí pri podávaní raňajok
  • uvítanie hostí
  • komunikácia s hosťami
  • dodržiavanie gastronomických pravidiel obsluhy hostí
  • čistenie a prestieranie stolov
  • dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku

  • Kvartálne odmeny na základe dosiahnutých cieľov
  • Multisport karta/Edenred poukážky
  • Každoročné prehodnotenie zvýšenia mzdy
  • Práca v priateľskom kolektíve a dynamickom pracovnom prostredí medzinárodnej hotelovej siete
  • Teambuildingy
  • Priestor na sebarealizáciu, možnosť zapojiť sa do rôznych interných projektov
  • Dovolenky za výhodnejšie ceny v rámci hotelovej siete CPI Hotels
  • Pobyt na 2 noci zdarma v niektorom z našich hotelov
  • Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine

Pridaj sa k nám a vytváraj aj Ty nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí!

Ak Ťa táto pracovná ponuka oslovila neváhaj nám poslať svoj životopis na mail: [email protected]

Na osobný pohovor budú pozvaní len zvolení uchádzači. V prípade, že vyberieme úspešného kandidáta pred termínom, bude ukončené výberové konanie skôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Obulana
Tel.: +421917880034
E-mail: poslať životopis
ID: 4829556  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac