Reservation & Group Executive - Clarion Congress Hotel Bratislava ****

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žabotova 2, Bratislava
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny a organizovaný profesionál?

Si čerstvý absolvent alebo nastupuješ do práce po materskej dovolenke? Tak táto ponuka je pripravená práve pre Teba.

Máme otvorenú zujímavú pozíciu Resevation & Group Executive. Naberieš skúsenosti s administratívou hneď na dvoch oddeleniach.

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa pridá do nášho Hotelového tímu  Reservations & Sales.

 Aké úlohy ťa čakajú:

  • Prijímanie rezervácií cez telefón, e-mail a vybavenie všetkých súvisiacich operácií.
  • Odpovedanie na prichádzajúce hovory so záujemcami o ubytovanie a poskytnutie im informácií o dostupnosti a cenách.
  • Efektívna komunikácia cez e-mail s klientmi, riešenie nových rezervácií, úprav a zrušení.
  • Precízne zaznamenávanie všetkých rezervácií v systéme Protel.
  • Kontrola provízií
  • Aktívne zdieľanie postupov a informácií s ostatnými zainteresovanými oddeleniami, aby sme zabezpečili bezchybný priebeh pobytu našich hostí.
  • Komunikácia s cestovnými agentúrami, vybavovanie skupinových rezervácií
  • Spracovanie mesačných štatistík pod vedením obchodného oddelenia

Váš prínos si vážime a odmeňujeme ho primeraným platom – mzdu posielame pravidelne a načas.

  • V priebehu celého roka budete odmeňovaní kvartálnymi bonusmi.
  • Flexibilita pri plánovaní pracovných zmien.
  • Priestor na sebarealizáciu, možnosť zapojiť sa do rôznych interných projektov.
  • Každoročne prehodnocujeme a zvyšujeme mzdy.
  • Máme pre Vás pripravený aj referral bonus, za odporučenie svojho známeho vo výške 400€.

Chceme, aby ste sa u nás cítili, čo najpríjemnejšie:

  • U nás máte zabezpečenú stravu priamo v hoteli.
  • Každý deň pripravené nápoje v našej kantíne.
  • Chodíme na pravidelné teambuildingy.
  • Záver roka oslavujeme vianočným večierkom.
  • Dovolenky za výhodnejšie ceny v rámci hotelovej siete CPI Hotels.
  • Zamestnanecké ceny v rámci hotelovej siete po celom svete.
  • Pobyt na 2 noci zdarma v niektorom z našich hotelov.
  • Možnosť využitia Multisport karty alebo Edenred poukážok.
  • Máme k dispozícii bezplatné parkovisko v blízkosti hotela.

Ak si pripravený/a prejaviť svoje schopnosti v oblasti rezervácií a prispieť k vytvoreniu nezabudnuteľných zážitkov pre našich hostí, neváhaj a pošli nám svoj životopis a motivačný list hneď teraz!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Obulana
Tel.: +421917880034
E-mail: poslať životopis
ID: 4797882  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac