Clarion Congress Hotel v Bratislave hľadá Čašníka/Čašníčku - pridajte sa k nášmu tímu

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Clarion Congress Hotel Bratislava, Žabotova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiac+príplatky za prácu v sobotu, v nedeľu, sviatok a nočnú prácu; preplácanie nadčasov, kvartálne výkonnostné odmeny, tipy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom nášho Food & Beverage Team-u v Clarion Congress Hotel Bratislava****!

Do nášho priateľského kolektívu hľadáme ďalšieho šikovného, spoľahlivého a zodpovedného kolegu/kolegyňu na pozíciu Čašník/ Čašníčka.​

Ak máte dynamický prístup k práci, zmysel pre detail a práca s ľudmi Vás baví, chceme vás spoznať. Poskytneme Vám príležitosť rásť v tomto odvetví a tvoriť nezabudnuteľné momenty pre našich hostí. Máme pre Vás pripravené tréningy a školenia, dôležité pre Váš osobný rozvoj.

Čo od Vás očakávame?
• pozitívny prístup s úsmevom na tvári a ochotou pomáhať našim hosťom,
• tímového ducha - spolupracovať a komunikovať s ostatnými členmi tímu je veľmi dôležité,
• zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilitu.

Pracovná náplň:
• práca je vykonávaná na 2 zmeny ranná/poobedná,
• starostlivosť o hostí počas raňajok,
• obsluha hostí v A´la carte reštaurácií Signature,
• znalosť jedálneho a nápojového lístka,
• práca za barom - príprava teplých a studených nápojov,
• udržiavanie poriadku na pracovisku.

Nemusíte sa ničoho báť máme zavedený efektívny a komplexný zaškoľovací proces pri nástupe, počas ktorého Vám všetko ochotne vysvetlíme, aby ste mali čo najpríjemnejší štart v novom prostredí.
Ak ste pripravení začať svoju cestu s nami, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes. Vytvorme spolu nezabudnuteľné zážitky!

* kvartálne odmeny na základe dosiahnutých cieľov,
* multisport karta/edenred poukážky,
* každoročné prehodnotenie zvýšenia mzdy,
* práca v priateľskom kolektíve a dynamickom pracovnom prostredí medzinárodnej hotelovej siete,
* teambuildingy,
* priestor na sebarealizáciu, možnosť zapojiť sa do rôznych interných projektov,
* dovolenky za výhodnejšie ceny v rámci hotelovej siete CPI Hotels,
* pobyt na 2 noci zdarma v niektorom z našich hotelov,
* kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine,
* zabezpečená strava počas pracovnej zmeny,
* referral bonus za odporučenie svojho známeho,
* bezplatné parkovanie.

V prípade záujmu prosím reagujte nižšie alebo zašlite svoj životopis na e-mail: [email protected]
Hľadáme kolegov na trvalý pracovný pomer alebo na prácu dohodou (brigáda).
Na osobný pohovor budú pozvaní len zvolení uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4792736  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac