Kuchár/-ka v Clarion Congress Hotel Bratislava ****

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žabotova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 600 EUR/mesiac+ zákonné príplatky za soboty, nedele, sviatky a kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý gastro nadšenec! :)

Rozširujeme náš tím v hoteli Clarion a radi by sme k sebe prijali niekoho, kto sa nebojí výziev, rád sa naučí niečo nové a je zapálený pre varenie.

V hotelovej reštaurícii "Signature Restaurant, Bar & Lounge", ponúkame hosťom raňajky formou bufetu, elegantné business lunch a sezónne a´la carte menu s dôrazom na využitie regionálnych surovín. Náš F&B tím spája talenty a zanietencov v odbore a je vedený skúsenými hoteliérmi a gastro špecialistami.

Tvojou úlohou bude:
* preberanie a spracovanie surovín na prípravu jedál
* príprava jedál studenej a teplej kuchyne, príprava a´la carte menu a bufetu v súlade so štandardmi a konceptom reštaurácie Signature.
* budeš sa podielať na tvorbe jedálneho lístka
* možnosť zdielať svoje skúsenosti a zručnosti aj so študentmi, budúcimi kuchármi

Máš CHUŤ ďalej rozvíjať svoje kulinárske zručnosti?
Daj nám o sebe vedieť!

Svoj životopis prosím pošli na email: [email protected]
Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

* Kvartálne výkonnostné odmeny
* Preplácanie nadčasov
* 8 hodinové pracovné zmeny
* Stabilné zamestnanie aj počas Covidu
* Práca v priateľskom kolektíve a dynamickom pracovnom prostredí medzinárodnej hotelovej spoločnosti
* Priestor na sebarealizáciu a rozvoj kariérnych možností v rámci hotelovej spoločnosti
* Ubytovanie zadarmo na dve noci v jednom z našich sesterských hotelov v zahraničí
* Ubytovanie v sieťových hoteloch za zvýhodnené ceny
* Zabezpečená strava
* Multisport karta/Edenred poukážky
* Bezplatné parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4421698  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac