Denná/ý - Nočná/ý recepčná/ý

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Šulekova 1172/20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.+ príplatky na základe zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca samostatného recepčného v rezidencii hotelového typu
- check in/out hostí, práca s rezervačným systémom, fakturácia, denný audit, uzávierky
- bežná administratíva, vybavovanie korešpondencie
- poskytovanie informácií hosťom, komunikácia so zákazníkmi
- predchádzajúce skúsenosti z hotela /recepcie sú vítané, ale práca je vhodná aj pre absolventa alebo uchádzača bez predošlých skúseností
- aktívna znalosť anglického jazyka
- výhodou je znalosť rezervačného systému Protel
- vhodné aj pre študentov

- zaujímavá práca v kolektíve
- zdarma prístup do fitness centra
- ubytovanie v rámci siete po Európe za zvýhodnené ceny
- stravné lístky s príspevkom od zamestnávateľa
- možnosť veľa sa naučiť a osobne prispievať k budovaniu vysokého štandardu služieb
- práca v prestížnej lokalite pre značku Mamaison Hotels & Residences s možnosťou kariérneho rastu v budúcnosti

Zasielajte svoj štrukturovaný životopis na emailovú adresu [email protected]. Prosíme uchádzačov, aby v žiadosti uviedli aj aktuálnu adresu bydliska, pokiaľ nie je totožná s adresou trvalého pobytu. Na osobný pohovor budú pozvaní len zvolení uchádzači. V prípade, že vyberieme úspešného kandidáta pred termínom, bude ukončené výberové konanie skôr.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel, Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

proaktívna, pohotová, flexibilná a zodpovedná osoba so zmyslom pre detail

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3580175  Dátum zverejnenia: 13.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.