Denná/ý a Nočná/ý recepčná/ý

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Šulekova 1172/20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850€ + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca samostatného recepčného na TPP v rezidencii hotelového typu
- check in/out hostí, fakturácia, komunikácia s hosťom, nočný audit, uzávierky systémov
- kompletná administratíva, vybavovanie korešpondencie
- poskytovanie informácií a riešenie problémov hostí
- pohotové reakcie na požiadavky hostí, prepájanie hovorov
- vysoké pracovné nasadenie a ochota pracovať 12h
- predchádzajúce skúsenosti z hotela /recepcie/ sú vítané, ale práca je vhodná aj pre absolventa
-aktívna znalosť anglického jazyka nutnosť.

- zaujímavá práca v kolektíve
- zdarma prístup do fitness centra a sauny
- ubytovanie v rámci siete po Európe za zvýhodnené ceny
- stravné lístky s príspevkom od zamestnávateľa
- možnosť veľa sa naučiť a osobne prispievať k budovaniu vysokého štandardu služieb
- práca v prestížnej lokalite pre značku Mamaison Hotels and Residences s možnosťou kariérneho rastu v budúcnosti

Prosím pošlite Vaše CV na emailovú adresu k.valentova@mamaison.com. Na osobný pohovor budú pozvaní len zvolení uchádzači s aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hoteliérstvo, ekonomické, humanitné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

proaktívny, flexibilný a zodpovedný so zmyslom pre detail

Mamaison Rezidencia Šulekova Bratislava, vzdialená od Bratislavského hradu len 850 m, Vás víta v rezidenčnej štvrti v mestskej časti Bratislavy nazývanej Staré mesto. Ľahko sa sem dostanete autom či verejnou dopravou, od Obchodnej ulice budete vzdialení asi len 11 minút chôdze. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, kaviarní a turistických atrakcií, ako napríklad Prezidentský palác. Najbližšia zastávka trolejbusu, Šulekova, je vzdialená iba 20 m. Vojenský pamätník Slavín je vzdialený cca 1,5 km. V našom 4-hviezdičkovom hoteli, renovovanom v roku 2004, máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi, 41 priestorných apartmánov s plne vybavenou kuchynkou, štýlovú atmosféru spojenú s moderným pohodlím, posilňovňu, saunu a kávu či čaj vo vstupnej hale.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CPI Hotels Slovakia, s.r.o.
Šulekova 1172/20
811 06 Bratislava
ID: 3445941   Dátum zverejnenia: 15.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850€ + príplatky