Príprava a podávanie raňajok formou bufetu cez víkendy

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Šulekova 1172/20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4€ /hod + príplatky za sobotu a nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava bufetových raňajok a doplňovanie sortimentu
- starostlivosť o hostí pri podávaní raňajok od 6:00 do 12:00
- komunikácia s hosťami
- dodržiavanie gastronomických pravidiel obsluhy hostí
- prestieranie stolov a ich upratovanie
- dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku

- zaujímavá práca v kolektíve

Prosím pošlite Vaše CV na emailovú adresu [email protected] Na osobný pohovor budú pozvaní len zvolení uchádzači s aktívnou znalosťou anglického jazyka. V prípade, že vyberieme úspešného kandidáta pred termínom, bude ukončené výberové konanie skôr.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou v servise
- komunikatívnosť a flexibilita
- chuť a ochota pracovať v službách
- profesionálne vystupovanie

Mamaison Rezidencia Šulekova Bratislava, vzdialená od Bratislavského hradu len 850 m, Vás víta v rezidenčnej štvrti v mestskej časti Bratislavy nazývanej Staré mesto. Ľahko sa sem dostanete autom či verejnou dopravou, od Obchodnej ulice budete vzdialení asi len 11 minút chôdze. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, kaviarní a turistických atrakcií, ako napríklad Prezidentský palác. Najbližšia zastávka trolejbusu, Šulekova, je vzdialená iba 20 m. Vojenský pamätník Slavín je vzdialený cca 1,5 km. V našom 4-hviezdičkovom hoteli, renovovanom v roku 2004, máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi, 41 priestorných apartmánov s plne vybavenou kuchynkou, štýlovú atmosféru spojenú s moderným pohodlím, posilňovňu, saunu a kávu či čaj vo vstupnej hale.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CPI Hotels Slovakia, s.r.o.
Šulekova 1172/20
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3445941   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4€ /hod + príplatky za sobotu a nedeľu