Obsluha CNC strojov

COVIANI s. r. o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
7 - 9 EUR/hod.Skutočné platové ohodnotenie sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta. Uvedená hodinová mzda je informatívna a vybraní kandidáti budú ohodnotení priamo na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie a obsluha CNC strojov (nárezové centrum, olepovačka, vrtací centrum) značky SCM v stolárskej výrobe

- pravidelná, dlhodobá spolupráca, tzn. práca na každý deň
- zapožičanie firemnej dodávky zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stolárstvo - nábytkárstvo, Drevoobrábajúci priemyseľ

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť v ovládaní hore uvedených alebo podobných strojov je výhodou
- dôslednosť a spoľahlivosť, totiž za odvedenú prácu nesieme zodpovednosť
- húževnatosť - nerobí Vám problém občas ťahať aj ťažšie veci

Firma COVIANI s.r.o. pôsobí na trhu s nábytkom. Zabezpečujeme komplexné riešenie interiérov: od navrhovania až po výrobu a montáž nábytkov pre rodinné domy a bytové interiéry, kancelárske priestory, hotely, reštaurácie, kongresové sály až po rôzne rezidenčné projekty. Vďaka skoro 17-ročným skúsenostiam vedenia firmy v oblasti navrhovania interiérov a výroby nábytkov, v roku 2019 sme začali budovať našu novú značku nábytku: COVIANI. Považujeme za dôležité, aby sme našim zákazníkom poskytli výnimočný servis a kvalitu.
ID: 4335274  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.