Reagujte bez životopisu

Pracovník skladu v známom obchodnom reťazci

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Miesto práce
Beilen, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
14,07 EUR/hod.• Príplatok +0,33 €/h za prácu v chladiarni • Príplatky za zmenu: 35%-50%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletizácia objednávok pomocou slúchadiel alebo zoznamu - možnosť pracovať v dvoch halách
• Hala 2°C pre zber objednávok: balené šunky, syry, jogurty atď
• Hala 12°C zber objednávok potravín, ako sú cestoviny, ryža, omáčky, káva, čaje, nápoje atď
• Oddelenie vrátenia tovaru - práca na dopravníkovom páse pri triedení prepraviek podľa druhu a veľkosti materiálu
• Oddelenie triedenia - triedenie prázdnych prepraviek od piva podľa toho, z ktorej spoločnosti prepravka pochádza

• Mzdová sadzba: 14,07 EUR brutto/hod
• Príplatok +0,33 €/h za prácu v chladiarni
• Príplatky za zmenu: 35%-50%
• Týždenné platby na Váš účet
• Možnosť pracovať vo dvojici alebo v skupine
• Práca v dvojzmennej prevádzke od 2 do 12 °C
• Ubytovanie s certifikátom SFN (izby pre max. 2 osoby)
• Poistenie
• Doprava do práce (na bicykli alebo autom)
• Starostlivosť koordinátorov
• Prístup na portál s dokumentmi, výplatnými páskami, jaarografmi atď

Prihláste sa a pridajte sa k spokojným zamestnancom. Nástup do práce ihneď! Po kliknutí na "Poslať žiadosť spoločnosti" prosíme o vyplnenie "Formulára žiadosti", a náš konzultant sa s Vami skontaktuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jeden z najznámejších supermarketov v Holandsku s viac ako 600 predajňami a distribučnými centrami po celej krajine. Ako pracovník v zákazníckom servise zabezpečujete, aby boli košíky zákazníkov doplnené podľa objednávky. Vybrané objednávky si zákazníci vyzdvihujú sami na špeciálnych odberných miestach alebo sa doručujú priamo k dverám zákazníka.
#logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, skladník,špeditér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Komunikatívna znalosť anglického jazyka
• Vodičský preukaz skupiny B je vítaný

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme zamestnanie v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez skúseností? Ste odborník a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Sme hrdí na viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stabilná, bez ohľadu na meniace sa okolnosti. Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom. Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Pracujeme v piatich kanceláriách v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Pozrite sa na pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mirka Spirková
Tel.: +421911638177
E-mail: poslať životopis
ID: 4638331  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 14,07 EUR/hod.