Reagujte bez životopisu

Inštalatér

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Miesto práce
Nijkerk, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
2 800 EUR/mesiac• Sadzba: 500-520 € netto/40 hodín, uvedená suma je po všetkých zrážkach (dane, poistenie, ubytovanie), plat závisí od skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca pre inštalatérov v sektore bytovej výstavby (väčšinou
novostavby).
• Projekty realizované v dvojčlenných tímoch.
• Vykonávanie práce v oblasti hydraulických a kanalizačných
inštalácií.
• Možnosť pracovať na SZČO/ ZZP holandská živnosť.

• Pracovná zmluva podľa holandských predpisov.
• Sadzba: 500-520 € netto/40 hodín, uvedená suma je po všetkých zrážkach, plat závisí od skúseností a zručností.
• Platba vyplácaná týždenne na Váš účet.
• Ubytovanie v súlade s certifikátom SNF - jednolôžkové izby.
• Pomoc pri organizovaní dopravy do Holandska.
• Kompletné poistenie počas pobytu.
• Trvalý prístup k výplatnej páske, výkazu odpracovaných hodín a ďalším dokumentom prostredníctvom Vášho online profilu zamestnanca.

Počet ľudí, ktorí pracujú v spoločnosti Covebo, každý týždeň rastie, prihláste sa a pridajte sa k radom spokojných zamestnancov. Nástup do práce ihneď!
Po kliknutí na "Poslať žiadosť spoločnosti" prosíme o vyplnenie "Formulára žiadosti"
a náš konzultant sa s Vami skontaktuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť hľadá pracovníkov na vykonávanie hydraulických inštalácií, inštalácií vykurovacieho zariadenia v obytných budovách (novostavby). Realizujú sa aj projekty na modernizáciu existujúcich zariadení. Spoločnosť má tiež dlhodobé projekty v lodeniciach.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosti ako inštalatér.
• Skúsenosti v jednej z oblastí systému sú
vítané: Hencor, Uponor, PVC, sanitárnej,
podlahové vykurovanie, radiátory.
• Komunikatívna znalosť angličtiny alebo
nemčiny.
• Vítaný je vodičský preukaz skupiny B (ak
používate vlastné auto - náklady na
dochádzanie môžu byť preplatené - 0,19
€/KM).

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme zamestnanie v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez skúseností? Ste odborník a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Sme hrdí na viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stabilná, bez ohľadu na meniace sa okolnosti. Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom. Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Pracujeme v piatich kanceláriách v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Pozrite sa na pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Čižmár
Tel.: +421903295435
E-mail: poslať životopis
ID: 4394804  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac