Obsluha vysokozdvižného vozíka-Holandsko

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Miesto práce
Nijkerk, Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
13,8 - 16 EUR/hod.• Atraktívny bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha vysokozdvižného vozíka.
• Vykladanie a nakladanie tovaru nákladných vozidiel.
• Preprava paliet.
• Ostatné skladové práce.
• Ukladanie tovaru podľa stanovených postupov.

• Pracovná zmluva podľa holandských právnych predpisov.
• Príplatok za prácu na zmeny.
• Mzda 13,80 - 16 eur/hod. v závislosti od skúseností.
• Ubytovanie podľa certifikátu SNF.
• Pomoc pri preprave do Holandska.
• Doprava do práce v Holandsku.
• Poistenie.
• Podpora koordinátorov.
• Neustály prístup k výplatným páskam, výkazom odpracovaných
hodín a ďalším dokumentom cez online profil zamestnanca.

Hľadáme ľudí do práce na celom území Holandska s komunikatívnou znalosťou angličtiny. Nástup do práce ihneď. Po kliknutí na "Poslať žiadosť spoločnosti" prosíme o vyplnenie "Formulára žiadosti", a náš konzultant sa s Vami skontaktuje. Kontakt s konzultantom v januári 2024.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Hľadáme operátorov vysokozdvižných vozíkov alebo operátorov pre kombinované vozíky (HL OPT ) pre logistické sklady a distribučné centrá v celom Holandsku.
Počet ľudí, ktorí pracujú ako operátori vysokozdvižných vozíkov v spoločnosti Covebo každý týždeň rastie, prihláste sa a pridajte sa k spokojným zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, skladník,špeditér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Preukaz na vysokozdvižný vozík.
• Skúsenosti s obsluhou vysokozdvižného
vozíka.
• Komunikatívna znalosť angličtiny.
• Dlhodobá dostupnosť.
• CV v angličtine.

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prácu v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez praxe? Ste špecialista a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Máme viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stála, bez ohľadu na meniace sa okolnosti.
Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom.
Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Náborujeme do piatich kancelárií v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Skontrolujte pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Čižmár
Tel.: +421903295435
E-mail: poslať životopis
ID: 4394562  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,8 EUR/hod.