Reagujte bez životopisu

Pracovník v sklade odevov

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Miesto práce
Lelystad, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
11,69 EUR/hod.• Mzdová sadzba: 11,69 EUR brutto/hod. • Príplatky za zmenu: 22,5%-90%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vybaľovanie oblečenia z kartónov.
• Vešanie oblečenia na vešiaky.
• Príprava odevov na žehlenie.
• Etiketovanie.
• Ostatné skladové práce.

• Mzdová sadzba: 11,69 EUR brutto/hod.
• Príplatky za zmenu: 22,5%-90%.
• Platby vyplácané týždenne na Váš účet.
• Práca v dvoch zmenách pri izbovej teplote.
• Ubytovanie s certifikátom SFN (max. dvojlôžkové izby).
• Poistenie.
• Doprava do práce (na bicykli alebo autom).
• Podpora poľských koordinátorov.
• Pomoc pri organizovaní dopravy do Holandska.
• Prístup na portál s dokumentmi, výplatnými páskami, jaarografu atď.

Počet ľudí, ktorí pracujú v spoločnosti Covebo každý týždeň rastie, prihláste sa a pridajte sa k radom spokojných zamestnancov. Nástup do práce ihneď! Po kliknutí na "Poslať žiadosť spoločnosti" prosíme o vyplnenie "Formulára žiadosti", a náš konzultant sa s Vami skontaktuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa špecializuje na rôzne druhy textilných služieb, od žehlenia až po logistiku a služby v oblasti vybavovania vráteného tovaru. Pomáha svojim zákazníkom zefektívniť procesy dodávateľského reťazca a zároveň dbať na ekológiu a udržateľnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, skladník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikačné zručnosti v angličtine.
• Vodičský preukaz B je vítaný.

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prácu v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez praxe? Ste špecialista a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Máme viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stála, bez ohľadu na meniace sa okolnosti.
Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom.
Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Náborujeme do piatich kancelárií v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Skontrolujte pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mirka Spirková
Tel.: +421911638177
E-mail: poslať životopis
ID: 4385542  Dátum zverejnenia: 21.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 11,69 EUR/hod.